Skocz do zawartości
witek

Jaki był Wasz pierwszy ciagnik w gospodarstwie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
leniwy27    1

U mnie jak w większości zaczynał ojciec od konia ale później poszedł na całość i kupił C-330 z niebieskim silnikiem nie wiem czemu ktoś powiedział ze to lepsza wersja ale kto go tam wie mocniejszy nie był. Obecnie J.D. 6620

Wiadomość z agroFakt.pl

Teddy    0

u mnie pierwszym ciągnikiem był ES o zabójczej mocy 7 KM ;) później z pomocą przyszedł mu URSUS C-4011, którego już nie ma. Obecnie jest ZETOR 8011, URSUS C-355 oraz.... a jakże ES ! :D który sobie stoi pod wiatą i odpoczywa sporadycznie jest tylko odpalany żeby pierścienie nie zardzewiały :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pierwszy to był bodajże Zetor K25 kupiony przez dziadka, od tamtego czasu NH jest 10 ciągnikiem w gosp.

hynek    2

Pierwszy był ursus c-360 z 1982 a od 2009 roku dołączył farmtrac 80 4wd

PaWeL1995    1

u nas to pierwszy był yyyyyy chyba ursus c-355 lecz nie jestem pewny bo był kupiony z skr w którym pracował dziadek

Patryk96    1

Ursus C-355 1973r. prosto z fabryki. Do tej pory stoi w oryginalnych kolorach. Jedynie tłumik i tylne światła wymienione.

czaro    13

u nas tak około 80r.to c-330 się pojawila

póżniej była c-360 tak 82r.(cóż to za maszyna była ach!...no ale już słabła i trzeba było sprzedaćsad.gif )

a w 2005 MTZ 82

UrsusCzesio    304

lata 60, uzywany Zetor 25, lata 70 używany C-328 i lata 80 nowiutki T25 ;[ i on jest do konca, tamte sprzedane dawno. C-328 po 2 latach gdzieś został pocięty u nowego właściciela coś z silnikiem, i kupił C-360 a Zetor jest u jednego kolekcjonera od paru miesiecy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd?