witek

Jaki był Wasz pierwszy ciagnik w gospodarstwie?

Polecane posty

MichalR    34

U mnie chyba c355 później c 360 i c380. Nie mam już żadnego z nich


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

c-360 1980 r od nowosci jest u nas w gospodarze do dzisiaj i wszystko pieknie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zaraz po II wojnie siwiatowej był c45 u nas znany jako sagan a gdzies w okolic 1960 pojawił sie zetor T25 (który nadal jest u nas ale nie pracuje i wymaga renowacji )

U mnie też podobno zetorek T - 25 był pierwszy ale ja już go nie pamiętam :rolleyes: za to pamiętam C-355 to był dobry ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Naszym pierwszym ciągnikem T25 pózniej deutz model 5506 i wraz z nim c-360 doszło a T25 sprzedany.

Edytowano przez Zetor7211
Ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Umnie był C-328 ale przerobiliśmy go na C-330 i jest do tej pory rocznik 71


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

u mnie pierwszym ciągnikiem był c45 znany jako sagan :lol:

 

Pozdrawiam.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

A u mnie pierwszy był T 25 nie wiem który rocznik bo nigdzie nie mogę znalezć tabliczki potem był kupiony 5 letni c-360 z przebiegiem 4 000 motogodzin ale i tak był zajefajny a w 1996 roku mtz 82 no i jeszcze z 50 innych które miałem na handel :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

pierwszym był jest i będzie C 330, '76 :lol:

 

jest u nas od nowości, jeden z pierwszych ciągników we wsi...


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirek    0

Umnie pierwszym był ciągnik c-4011 zakupiony w latach koncówka 70-tych. W połowie 80-tych zamiana na c360 i kupno w 1987 Władimirca. Władimirec został, c360 sprzedana pod koniec lat 90-tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

U nas tyrał C328,kupiony z pobliskiego PGR na początku lat 70-tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

u nas pierwszy był jakiś zetor(niewiem dikładnie jaki)a potem władekktórego sprzedaliśmi w 1995 r. a zetora jak kupiliśmy władka niewiem który rok :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel24    1

u nas pierwszy byl wladek z 1979 r.. Mielismy go od nowosci ale ciagle byly z nim problemy wiec go sprzedalismy kilka lat temu. Potem byla 330 z 1986 r., ktora hula do dzis :lol: Od miesiaca jest jeszcze C385 z 1980 r. i jak na razie mam mieszane uczucia w stosunku do tego ciagnika. Ciapus juz go dwa razy sciagal z pola :angry: No ale jezeli ktos kupil ciagnik za 10 tysiecy to nie ma co sie dziwic ;);)


Nie ma to jak ursus C330! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

U nas w gospodarstwie pierwszym ciągnikiem był C4011. Mamy :lol: go od nowości. Później doszła C330M z 1989 roku. ;) Jak narazie "trzydziestka" bez większych awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

w naszym gospodarstwie pierwsza była 55m z 76r pózniej był 3p z86 i do dzisiaj robią


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Moim I ciągnikiem był Ciągnik typu sam. Silnik og WV golfa 1,6 diesel, skrzynia od poldka, orbitrol i wspomaganie od widlaka. Był opisany w 12.2005r w PWR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radar    0

U mnie pierwszym ciagnikiem w gospodarstwie byl ursus c-360 i nadal go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Pierwszy był typowy kacap czyli T 25.


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz15    0

W naszym gospodarstwie pierwsze byly Ursus 3512 i Forshritt ZT323A a w gospodarstwie dziadkow gdzie mieszkal tata mieli C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj