• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Przemek B
      Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
      czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?
    • Przez tom7878
      Co sądzicie o kukurydzy ES Inventive? Zależy mi na kukurydzy która pójdzie na ziarno a słyszałem że ta odmiana jest najlepsza. Używacie jej? Podobno ma niskie \ywmagania stanowiskowe i można ją wszędzie hodować. 
    • Przez Cannabis
      Witam!
      Jestem nowy na forum. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was miał kiedyś jakąś styczność z konopiami siewnymi, włóknistymi. W Polsce istnieje możliwość legalnego uprawiania tych roślin, jednak wymaga ona specjalnego zezwolenia. Jak z cenami? Powiem szczerze, że od kilkunastu dni przeszukuję sieć w celu zdobycia jak największej ilość informacji o konopiach siewnych, jednak jest ich dość mało i większość z nich pochodzi sprzed kilku lub kilkunastu lat.
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez chomiuk123
      Witam. Czy ktoś brał udział w tym programie.? A jak brał to niech wyrazi swoją obiektywną ocenę? Szukam jak najwięcej informacji. Pozdrawiam http://www.programkonopny.pl/index.html

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.