Skocz do zawartości

Polecane posty

rolnik2102    13

Witam, bardziej polecam tur od ARTTUR, ponieważ jest lepiej wykonany i bardziej trwalszy no i montaż na terenie całego kraju

Pawel328    134

Ja mam od nich tur 4, powiem Ci ze z dbałości o klienta mają u mnie zasłużone 5, bo po pół roku wymienili mi całego tura łącznie z mocowaniami i to bez żadnych problemów i to po jednym telefonie.

Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bartek99718
      Witam wszystkich . W ubiegłym tygodniu zakupiliśmy do gospodarstwa MF 3080 E bez tura. Mamy zamiar dokupić , więc tak jak w temacie szukam informacji jakie ładowacze pasują na ten ciągnik. Myślimy tu o czymś używanym. Z góry dzięki za pomoc .
    • Przez Patryk212
      Witam mam pytanie. Czy można założyć ładowacz czołowy do 120-14? Coś słyszałem ze trzeba coś przerabiać nwm czy to prawda. Może ktoś się wypowiedzieć?
    • Przez extrabyk
      Może ktoś z Was szuka taniego i prostego ładowacza do MF serii 1xx, 2xx, 5xx, 6xx oraz naszych Ursusów 4512 i pochodnych. Ładowacz jest jedno sekcyjny i w tej formie idealnie nadaje się do zbierania bel siana i słomy do czego u mnie służył. Bez problemu można tanio dorobić drugą sekcję. Ładowacz francuski i solidny a nie jakieś rzemiosło.
        https://www.olx.pl/oferta/tur-ladowacz-czolowy-do-mf-4-cylindrowych-oraz-ursus-4512-i-pochodnych-CID757-IDhq3m3.html
    • Przez maly_1816
      Siemka Ludziska, mam problem z turem przy Ursusie C330. Otóż kupiłem tura 2 sekcyjnego jednak siłowniki od podnoszenia są jednostronnego działania, zasilanie podłączyłem bezpośrednio pod pompę a na powrocie założyłem zawór 3 drożny, jedno odejście od zaworu podłączyłem w miejsce miarki od oleju w skrzyni a drugie podłączyłem pod zawór pod siedzeniem. Wszystko niby tak jak powinno być, tylko że tur nie opuszcza się (opada tylko wtedy gry się pompę rozłączy, jednak i wtedy na wysokości metra w dół szarpie). Cierpliwość i pomysły moje już się skończyły. Gdyby jeszcze tego było mało to wcześniej wpadłem na pomysł aby nie podłączać spływu oleju w miejsce miarki od oleju tylko pod powrót na rozdzielaczu na błotniku, pech w tym że pomyliłem wejścia i zamiast podłączyć się pod powrót to podłączyłem się pod zasilanie i teraz nie ma ciśnienia na rozdzielaczu i słabo podnosi. Ręce opadają!!!! Ma ktoś jakieś pomysły???  

• Przez Jankes1012
      Zakupiłem używany ładowacz quicke q45 zamontowaliśmy konsole do ciągnika chcemy podczepieać, a tu problem. Po podłaczeniu węży okazuje się,  że główne siłowniki działają na tzw, krzyż jeden działa w jedną a drugi w drugą, po ponownym podłaczeniu jeden siłownik się schodzi do połowy a gdy przestanę dawać ciśnienie wysuwa się na maxa spowrotem.Euro ramka działa prawidłowo . Rozdzielacz od tura ma popsutą jedno wyjscie cały czas daje tam ciśnienie.Próbowaliśmy te siłowniki na jednej parze przy rozdzielaczu tej sprawnej poprzez rozłączanie węży dzieje się to samo. Poratuje ktoś?