Skocz do zawartości
bossman616

Ursus C-360 3P (do czego służy ta kostka?)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
jonek98    1002

To chyba jakaś własna inwencja twórcza, zresztą widać po kostce elektrycznej że ktoś to robił domorosle

kitowiak    381

W 3p awaryjne były podłączone pod przełącznik i umiejscowione z lewej strony kokpitu...

corrado    341

Pierwszy raz z czymś takim się spotykam. Wygląda na nie oryginalne. Ktoś to sam raczej dokładał. Do kas idą kable od tego czegoś?

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

corrado    341

Reasumując, na 99% procentach oryginalne to, to nie jest i jak sam nie dojdziesz do kąd i skąd idą tam kable nikt nie tu pomoże.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

bossman616    1

Mam problem bo nie działają mi kierunki .I własnie od stacyjki[pin 54] kabel prowadzi do bezpiecznika  a pozniej szarym kablem do tej kostki w niej brak pradu

bossman616    1

zrobilem pominięcie tej kostki (tylko kierunki) i działają ale świecą bez migania,wymiana przerywacza powinna rozwiązać problem

pawel100474    3

Na sto procent jest to orginalny fabryczny włącznik świateł awaryjnych z urwanym włącznikiem z żarówką  jak chcesz wiedzieć więcej to pytaj to ci odpowiem bo się na tym znam.Pozdrawiam.

bossman616    1

dzisiaj kupiłem nowy przerywacz i włącznik świateł awaryjnych

wszystko działa jak należy

dziękuje za pomoc panowie

post-140926-0-56658300-1489741168_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kubek95
      Witam. Piszę tutaj ponieważ mam problem, jakiś czas temu kupiłem John Deere 3140 z uszkodzonym pierwszym biegiem. Ciągnik rozebralem, poskładałem, wszystko działa, oprócz elektryki, po zdjęciu kabiny i ponownym jej założeniu nie działa mi teraz odpalanie Jelonka z starteru. Kluczyk jak przekręce to kontrolki się świeca, przekręcam starter to kontrolki gasną, a rozrusznik nawet się nie odezwie. Na krótko rozrusznik kręci jak szalony i ciągnik bez problemu odpala. Teraz moje pytanie, czy ma ktoś może schemat instalacji elektrycznej do tego ciągnika, ewentualnie samej tej kostki przy kabinie (kabina sg2) żeby jakoś spróbować odszukać po kablach problemu, albo poprowadzić nowa instalacje? Bardzo bym prosił o pomoc bo bez jakiegokolwiek schematu będzie ciężko zacząć cokolwiek, a tak to zawsze jest jakiś punkt zaczepienia. 
      Pozdrawiam 

• Przez NABUCH
      Witam . Potrzebuję porady odnośnie kontroli wskaźnika temperatury w zetorze 5211. W ciągniku po krótkim czasie dochodzi do wzrostu temperatury do 120stC.  Realnie temperatura jest niższa. Dodatkowo dla pewności wyjęty został termostat. Zwierałem przewód czujnika do masy i wskazówka idzie do 120 St czyli maks wskaźnika.  Wygląda że zegar reaguje poprawnie.  Na wsuwce  od czujnika po przekręceniu kluczyka jest 5.4V . Czujnik pomierzyłem przy temperaturze ok 30 st i miał 230ohmów . Ktoś może podpowiedzieć czy taka wartość napięcia i rezystancji  jest poprawna   . Czujnik był niedawno wymieniany .  Podejrzewam czujnik  chociaż niedawno był zmieniony  .
    • Przez caros2
      Jak podłączyć przełącznik kierunkowskazów w 3512?Załączone zdjęcie.
    • Przez norbi222
      Czy rozrysuje ktoś mi taki jakiś schemat jak podłączyć dmuchawę 3 biegową do przełącznika a następnie do wtyczki od zapalniczki?
    • Przez Team_Deutz
      Witam, temat błahy, na wolną chwilę. Zatem, interesuje mnie zakup kogutów, tak wiem mnóstwo tego wszędzie, aczkolwiek interesują mnie koguty szybkoobrotowe w "normalnych" pieniądzach. Fajnie wyglądają na Massey'u Kamila5435 i podobne chciałbym mieć u siebie na Deutz'u. Ceny kogutów od Korbanka czy innych dealerów przekraczają kryteria cenowe. Stąd sprawa do was forumowiczów, elektroników i innych geniuszów internetu. Czy istnieje opcja zwiększenia szybkości obrotów koguta, a może widzieliście jakieś szybkoobrotowe w cenie do 150zł

LINK DO FILMU 4:36 minuta 

https://www.youtube.com/watch?v=yNZ5m7LUDzA 

Jedna prośba, na spokojnie forumowicze

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.