Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
koda92

Urwana oś

Polecane posty

koda92    0

Witam

Posiadam beczkowóz HTS 10 000 L i urwało mi się koło. Pękł czop i teraz jest problem że nie wiem jak go wymienić. To wygląda jakby to była całość i nic się nie zdejmowało. Czy tam się zdejmuję obudowę czy to jest całość z belką zawieszenia? Belka jest tego typu. https://www.e-skladnica.pl/pl/p/09-BELKA-ZAWIESZENIA-LEWA-02039110370/631. Jak ktoś by coś wiedział proszę o odpowiedz.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez LukaszRol
      Witam zastanawiam sie jaki bybył najlepszy beczkowóz do gospodarstwa 15 ha chodzi mi szczegulnie o pojemność a pracował by w C-360
    • Przez jd6220
      jaki mam wybrac beczkowóz około 5 - 6 tys. litrów aby był tani i dobry ??
    • Przez Hubertusq
      Witam, jaki olej używać do pompy próżniowej do beczki Asenizacyjnej? Jest jakiś specjalny? Mam pompę Battioni Pagani
    • Przez misiekbz2
      Witam. Mam beczkowóz Meprozeta 4300l z98r gdzie beczka jest metalowa i wiadomo zjedzona juz przez rdze, wszystkie inne podzespoly są w bardzo dobrym stanie. Zastanawiam sie czy jest możliwość kupna w meprozecie nowej samej beczki ocynk (bez ramy kół pompy dekli itd) na rame tej starej? Bo ta metalowa od ocynku w budowie się raczej niczym nie różnią. Ktoś by znał przybliżoną cene? 
    • Przez KAROL0905
      Zastanawiam się nad zakupem beczki ok 5-6 tyś l i nie wiem którą firmę wybrać?????????? Ceny są podobne i nie wiem co robić poradźcie i piszcie posty!?!?!?!
      Połączone (Joskin vs Meprozet)