Skocz do zawartości
News
SylwiaMili

jakustawić zawory ssący i wydechowy Koparko-spycharka Białoruś D65 (Jumz)

Polecane posty

SylwiaMili    4

Witam:)

Może ktoś z Państwa wie jak ustawić zawór ssący i wydechowy w koparko-ładowarce z silnikiem Juzm D65...

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Wiadomość z agroFakt.pl

Trewq    4

szczerze to nie patrzyłem na na nick

ale  przyjmiesz przeprosiny ??? :D :D :D 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adam2820
      Witam

mam problem z białoruśką a dokładnie z obrotem łyżki, nie jestem pewien jaki to rodzaj białoruśki ale ma ona dwa niezależne układy hydrauliczne jeden do pracy łyżką a drugi zasilany z jednej pompy do sterowania łapami, pługiem z przody i do obrotu....

układ od obrotu jest sterowany rozdzielaczem P80 2/1 222 i nie wiem czy tu tkwi problem tzn z jednego otowru rodzielacza idzie przewod do przednich komór siłowników od obrotu...... czy tam ma być stale podawane ciśnienie???? czy może jest w rozdzielaczy zawór który tym reguluje. potem prześle schemat jak to wyglada w mojej koparce bo nie moge znalez takiego w sieci
    • Przez Maniek333333
      Witam =)

Mam pewien problem z pompa hydrauliczna otoz , podczas gdy ciagnik jest odpalony i chce wlaczyc pompe hydrauliczna , tym wichajsterkiem w srodku kabiny , slysze zgrzytanie i nie chce sie ona zalaczyc , (czasami sie zalacza)  . Wiecie moze w czym tkwi problem ?
    • Przez Maniek333333
      Witam , mam problem z drugim stopniem sprzegla w bialorusie . Moim zdaniem powinno to chodzic na podstawie ( wciskam sprzeglo do polowy , walek chodzi ale ciagnik sie zatrzymuje ) , a drugi stopien to ( sprzeglo wciskam do konca walek sie zatrzymuje i ciagnik tez ) , i tutaj jest pewien problem poniewaz , nie ma zadnej reakcji .  Walek sie kreci nawet gdy sprzeglo wciskam do konca , musze go wylaczyc to dzwingia pod siedzeniem . Czy da sie to jakos naprawic ?
    • Przez Maniek333333
      Witam
      Jak sie wlacza w belarusie 2 stopien sprzegla ? Lub na czym polega drugi stopien ?
    • Przez kirzuch89
      Witam Was wszystkich drodzy użytkownicy.

Jestem nowicjuszem wiec proszę o wyrozumiałość i wskazówki żeby nie zaśmiecać forum.
      Wiem temat wałkowany miliony razy ale mi wydaje się że mój przypadek trochę inny. :rolleyes:  Planuje kupić prasę do c-360, wybór padł na Hesstona 5670 (tylko trochę podbierak mały) i w związku z tym mam kilka pytań. Będę prasował słomę po Super Bizonie ZO-56 czy podbierak nie za wąski i jak da sobie radę ten podbierak w sianie? Czy c-360 da sobie z nią poradzi? W zamyśle będę prasował ok 100-150 szt balotów rocznie (słoma i siano bez sianokiszonki) o średnicy max 120x120 i bez pośpiechu na luzie. O usługach też nie myślę z braku czasu (praca, a gospodarstwo po godzinach) no i mocy ciągnika . Proszę Was o pomoc pisać wszystko co myślicie, rzeczy pozytywne i negatywne będę bardzo wdzięczny.  
      Pozdrawiam.