Skocz do zawartości
Ursusc36099

Nowy ciągnik od 60 do 80 koni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ursusc36099    0

Witam chce kupić ciągnik nowy od 60 do 80 koni by zastąpić wysłużonego ursusa c 360.

Macie jakieś propozycje ciągnik może być z marek ursus,farmtrac,zetor i kubota.
Ciągnik będzie jako pomocnik.

Posiadam 20 krów mlecznych.
Posiadam 11 hektarów pola i 10 hektarów łąk.
Cena max 165 tysi zł. Więcej nie da rady

Ciągnik będzie pracował z kosiarką,rozrzutnikiem,rozsiewaczem i z grabarką.

Wiadomość z agroFakt.pl

danielhaker    1039

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/90720-nowy-ci%C4%85gnik-60-80km/page-6

Wczoraj połączyłem Twój temat z istniejącym, za co z resztą otrzymałeś ostrzeżenie. Dziś zakładasz kolejny nowy temat, za co otrzymujesz bana na 24h, za niestosowanie się do poleceń moderatora. Temat zamykam

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

SPRZEDAM:

ROZRZUTNIK DWUOSIOWY

KOMBAJN ANNA

SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Adrian1
      Witam mam pytanie co sądzicie na temat deutz fahr 6130 bo zastanawiam się nad kupnem?
    • Przez damian123141
      Koledzy jaki ciągnik uzywany wybrać o mocy od  90-110 km? 
      Głównie pracował by przy prasie , opryskiwaczu, rozsiewaczu.
    • Przez marekha80
      witam wszystkich!! mam mały dylemat ponieważ podpisałem umowę na zakup nowego ciągnika cena ok 155tyś brutto. mam doświadczenie z zetorem 7245, 9245 98km, to ma być ciągnik głównie do prac cięższych i nie chciałbym by był gorszy od tego 9245 bo mam z nim miłe wspomnienia. i teraz czy forterra 90km czy coś innego. przedział mocy od 80-100km. dziękuje z góry, za porady.
    • Przez kamil5421
      Witam. Wiem że tych tematów było już bardzo dużo, ale mimo to napisze jeszcze jeden. 
        Mam zamiar kupić ciągnik od 130-140 KM ( 6 Cyl.) będzie to główny , pracować będzie głównie w polu ( Pług, agregat itp:
      Ogólnie myślalem nad  Case, DF lub Steyr ale to na razie takie myślenie.

Więc moje pytanie brzmi : " Jakiej marki ciągnik wy polecacie" i mile widziane by było uzasadnienie dlaczego ?

• Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

Pozdro dla całego AF ;D