Skocz do zawartości
Ursusc36099

Nowy ciągnik od 60 do 80 koni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ursusc36099    0

Witam chce kupić ciągnik nowy od 60 do 80 koni by zastąpić wysłużonego ursusa c 360.

Macie jakieś propozycje ciągnik może być z marek ursus,farmtrac,zetor i kubota.
Ciągnik będzie jako pomocnik.

Posiadam 20 krów mlecznych.
Posiadam 11 hektarów pola i 10 hektarów łąk.
Cena max 165 tysi zł. Więcej nie da rady

Ciągnik będzie pracował z kosiarką,rozrzutnikiem,rozsiewaczem i z grabarką.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Gość murtek
      Przez Gość murtek
      Witam szanownych kolegów.
      Z racji faktu, iż zbliża się nieubłaganie kolejny nabór PROW, chciałbym zasięgnąć opinii (TYLKO) użytkowników kilku marek i wersji ciągników rolniczych. Interesują mnie tylko trzy firmy, tj. John Deere, Deutz Fahr oraz ewentualnie Fendt. Mam dylemat również jakiej mocy ciągnik wybrać.

W sumie 120 czy 160 KM i tak będzie raczej ciągnął 4 skibowy pług obrotowy (chyba że się mylę). Skłaniam się raczej do kupna trochę większego ze względu na moją bronę talerzową, która ma nie małe zapotrzebowanie mocy (obecnie współpracuje z Ursusem 1634 i niekiedy brakuje mocy, a raczej tej talerzówki nie sprzedam tak szybko).

Ciągnik ma być z przednim TUZem wraz z obciążnikiem, raczej z resorowaną osią i kabiną. Zastanawiam się również nad TURem.

Co do JD to jaką wersję proponujecie: classic, comfort czy może premium. Jakie są między nimi różnicę (oprócz oczywiście ceny)

Aha jeśli ktoś się orientuje i dostał świeżą ofertę to proszę się nią pochwalić (mam co prawda cennik lecz bodajże z zeszłego roku). Dużo droższy jest JD od DF ?

Dlatego proszę użytkowników tych maszyn o poradę. Proszę również o wypowiedzenie się w sprawie awaryjności, serwisowania, spalania, komfortu jazdy itp.
    • Przez Kierownik
      Ok. Co byscie wybrali? Kto użytkuje jeden z tych modeli? JD interesuje mnie z autopowr. Jakie są plusy i minusy jednego i drugiego? Nie miałby to byc ciągnik główny, ale dobrze zeby z 4 skibowym polatał jak i z jakims agregatem uprawowo siewnym.
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, w mojej okolicy większość rolników wynajmuje ludzi do transportu zboża do skupu. Stwierdziłem, iż tak i tak stoję przed zakupem jakiegoś ciągnika bo doszło mi trochę ziemi i chciałbym kupić właśnie ciągnik który nadawałby się do transportu, czyli byłby szybki. Aktualnie zainteresował mnie Fendt 308, czy modele z roczników 82-86 są dobrymi wytrzymałymi maszynami? Czy polecili byście mi coś innego do około 45tyś zł?
    • Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

Pozdro dla całego AF ;D
    • Przez Sunf
      Cześć czy ktos praktykowal ciagnik 80 km do rozsiewacza nawozow MDS o pojemnosci 1500 kg ? czyt. Major 80 New Holland TD 5.85 ? czy będa to za lekkie ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.