Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
KrystianPodgrski

Problem ze sterowaniem podnośnika fendt 311

Polecane posty

Witam, Posiadam ciągnik fendt 311 lsa w którym remontowałem skrzynie biegów (wymiana synchronizatora 2 biegu). Po złożeniu nie działa sterowanie podnośnika z ciągnika. Działa z błotników oraz sterowanie ręczne. Wtyczki posprawdzane, nie ma możliwości zamiany czy złego podłączenia. Miał ktoś taki przypadek ? Pozdrawiam serdecznie ! 

post-196627-0-67946300-1489525099_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

AleksanderX    167

jak 2 nie działa/nie zazębia synchronizatie/a 1 często wyskakuje to na 100 % koła i synchronizatory do wymiany  plus na pewno coś jeszcze dajdzie  a poza tym nie zamierzam go sprzedawać więc wolę dać nowe orginalne części Ja osobiście nie zamienił bym go nawet na nowy nieważnie jakiej marki  Mój to LSA 312 z 1988 roku przebieg chyba duży ale silnik ideał

Edytowano przez AleksanderX

Moj 15 tyś niecałe. Jeśli chodzi o 2 to możliwe że synchronizator wraz z przekładką (hamulcem i zębatką) do wymiany. W moim przypadku jedynie zębatka i hamulec. Co do jedynki może być tak że kamienie w synchronizatorze są do wymiany i nie trzymają jeśli wyskakuje. Możliwości jest wiele. Sterowanie naprawione, przy sciąganiu kabiny odpinane były wiązki kabli, jedna z wtyczek wymagała delikatnie dogięcia wsuwek w niej. Wszystko już śmiga ;) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Andre8989
      Witam! Mam problem z podnośnikiem w same explorer 90 2001r. wolno podnosi ramiona niezależnie od obrotów opadają normalnie, podczas podnoszenia silnik bardzo ciężko pracuje. Same ma rozdzielacz od hydrauliki zewnętrznej na zewnątrz i z niego wchodzi przewód do plecaka. Miał może ktoś podobny problem? 
    • Przez krzysiekmerc
      Witam mam problem z półbiegami. Pierwszym i czwartym. Drugi i trzeci półbieg przełącza w porządku a także przestał przełączać biegi terenowe i szosowe (żółw, zając). Jak wyłączę zapłon i zgaszę ciągnik i przełączę na pierwszy albo czwarty półbieg i uruchomię ciągnik to będzie pierwszy albo czwarty półbieg ale z chwilą przełączenia na drugi albo trzeci półbieg będzie przełączał tylko drugi albo trzeci, a na biegi żółw zając nie reaguje w ogóle, pozostaje na zającu... Proszę o pomoc jeżeli ktoś zna przyczynę problemu
    • Przez Adam0401
      Witam . Jak w tytule mam problem z wałkiem WOM W fendt farmer 309 z 1995r. A mianowicie załancza mi wałek tylko na 750 . Na 540 i 1000 nie ma żadnej reakcji w guziku nie chce się zapalić kontrolka od załączenia walka . Na 750 normalnie załancza czyli pali się kontrolka w guziku i wałek przekazuje moc i rozlancza.  A na pozostałych przelozeniach nie chce załączyć.  
    • Przez DamianNoras
      Witam mam problem z wałkiem odbioru mocy w moim fendt 308 ci, nie da się wyłączyć wałka.
    • Przez Bartusiek_636
      witam! nie dawno kupiłem ciągnik deutz fahr dx 3.90 i zastanawia mnie od czego jes ta dźwignia zaznaczona na zdjęciu. 
      Z góry dziekuje za odpowiedz

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.