Skocz do zawartości
Bamberosz

głośno chodzi WOM w moim 3065, czy to normalne?

Polecane posty

Bamberosz    0

Mój MF 3065 jak przekręcam kluczyk w stacyjce, to włączają mi się kontrolka z przedniego napędu i kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni. A gdy jadę to co jakiś czas kontrolka z napędu się włącza. Czy może ktoś mi pomóc w czy tkwi problem?

Edytowano przez Bamberosz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez WojtekLewandowski
      Witam. Panowie tak jak w temacie brak hamulca ręcznego po zaciągnięciu go. Czytałem coś, że można odkręcić korek na deklu od lewej strony na klucz 24 i dokręcić na klucz 17. Robił ktoś już coś podobnego?
    • Przez massseyferguson6170
      Witam,
      chciałbym wskrzesić ten temat http://www.agrofoto.pl/forum/topic/51429-massey-ferguson-6180-sprzeglo/ ,ponieważ mam dokładnie taki sam problem i tak się zastanawiam nad wymianą pompy ale jak kolega napisał ,że wymiana pompy nic nie dała to już sam nie wiem co robić. Proszę o porady. Dodam ,że olej Agrifarm STOU 10w40 oraz filtry nowe.
    • Przez pawel131
      ile może kosztować naprawa blokady przedniego mostu w mf 3080? Mechanik chce za to 2600 zł. Można to zrobić taniej?
    • Przez sznajdik
      Zaczyna mi ciec pompa od wody wymieniał ktoś uszczelnienia czy od razu szuka nowej?
    • Przez ursus485
      Witam niedawno nabyłem massey fergusona 3070 do lekkiego remontu. teraz się okazało że nie działa cała hydraulika(pompa chyba wcale nie ciągnie) ten wałek co ją napędza obraca się swobodnie i po odpaleniu silnika się chyba wcale nie obraca . To jest wersja datatronic , czy komputer ma coś wspólnego  z obracaniem się pompy ? Czy pompa jest w jakiś sposób wyłączalna a może pracuje cały czas po odpaleniu ? Proszę o pomoc każda rada się przyda z góry dziękuję . Pozdrawiam .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.