szczygel18

Gdzie można kupici cielaki mięsne

Polecane posty

padalec    15

@DARIUSZA323 zadzwoń pod nr 502 394 922 to jest Słaby z malopolskiego.Dzisiaj dzwonił do mnie,że ma cielaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek79w    31

koledzy jeden z dostawców cieląt z okolic KOBYLINA podaje przez telefon ceny cieląt brutto a po selekcji na miejscu okazuje się że te ceny są cenami netto przy większej ilości można się nie mile ździwi, jeden plus, towar mają dobry i jest w czym wybierać waga około 120kg .ceny za sztukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro090    7

Koledzy szukam cielaków mięsnych w ilości 20 sztyk z okolic łodzi. Jak by miał ktoś informacje na ten temat to prosze na priw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gekon    0

Poszukuje cielaków ze świętokrzyskiego .Jak możecie to podajcie adresy gdzie można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro090    7

bo takie starsze dziadki co sprzedają po pare sztuk nie mają kąta na agro .. hehe i jest lipa ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro090    7

a ja tam trzymam wszytkiego po trochu i zawsze tam kasa jakaś jest. ale wiadomo narobić to sie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek79    0

witam 19.12.2012 zakupłlem kolejna partie 18 cieląt z firmy ZODAR do dnia dzisiejszego zero kłopotów z nimi zreszta to juz moj trzeci zakup z tej firmy i naprawde mozna ja w 100% polecic. :) ogolnie za cieletami zjezdziłem poł polski bo cena moze troche zaporowa ale jednak okazala sie do przełkniecia nastepna partie mam zamowiona na 16.01.2013 cena 2100+vat transport w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek79w    31

ktoś się nie źle bawi w świeta za te cielaki ja kupiłem 1950 bruttu zaszczepione(draksin-bowipast-vitaselen) i z transportem i krzykneli że drogo a za taką kasę to szok i jeszcze piszesz że cena do przełknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mayi96    2

jaki jest sens placenia 2100 za cielaka to juz nie ma mowy o zarobku tylko o minusie tak cielak zje przecietnie 2t zboża 1t=800zł + 1 bele miesiecznie sianokiszonki 1 bela=90zł + kiszonka z kukurydzy + dodatki + woda + prąd i własna robocizna i jesteś na minusie powodzenia w takim biznesie a nie daj boże owala cene bydła i koniec jesteśmy w długach takie moje skromne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaska    10

dwie ladne jaloweczki mieszance. jedna piemontese druga limousine obie ponad 3 tygodniowe. jesli ktos chce to prosze na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa22    0

Witam. Kupię jałówkę Simental w wadze od 150 do 300kg, zależy mi na tym aby była to czysta rasa. Mieszkam W małopolsce.

Proszę o kontakt poprzez prywatną wiadomość na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaRoO    0

witam. Macie może jakies namiary na cielaczki kilkudniowe oczywiscie w rozsadnych cenach:)? woj. mazowieckie, lubelskie, podlaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gekon    0

Jakie firmy polecacie które sprzedają cielęta mięsne ,nie chorujące ,rozsądne ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matt93    49

chętnie kupię jałoszkę krzyżówkę BBB :) jeżeli ktoś ma na sprzedaż niech pisze na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznan1991    1
Napisano (edytowany)

Witam. Mam do sprzedania około 20 sztuk cielaków w wadze od 120 do 230 kg. Cena za kg 14 złoty. Tel 665-211-066

Edytowano przez Poznan1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CALUMET    2

14 zeta za byczka 230 kg to wychodzi 3220 zł . :blink: szok .Ty to chcesz niezłe interesy robic :lol: .no ale cóż powodzenia w znalezieniu frajera hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

.

Edytowano przez peres100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ten temat to nie giełda, nie wstawiajcie tu ogłoszeń !! Za każde kolejne dam ostrzeżenie i punkty.

 

Ogłoszenia proszę zamieszczać w http://www.gielda.agrofoto.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj