szczygel18

Gdzie można kupici cielaki mięsne

Polecane posty

ryszrol    4

Kupię byczki j jałówki mieszańce w wadze od 70 do 100kg w okolicach Nidzicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

W okolicach Białej Podlaskiej ma ktoś może 2 ładne byczki kolorowe do sprzedaży do 150 kg to proszę pisać na priv.dobrze zapłacę za dobry towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot8701    0

do "pronarnowy 1983" witam kolego ja dopiero wchodze w te tematy kupna cielat i chodowla opasow podal bys mi namiary do tych cielat gdzie kupujesz te 75 kg. cielaki miesne i mieszance bylbym zainteresowany.podam Ci mojego E-mail mozesz na niego odpisac longer87@op.pl  chyba ze by ktos mial do sprzedania cielaki miesne i mieszance w cenie 10-12 zł za kg to piszcie.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dazio80008    0

Ma moze ktos cieleta do sprzedania w okolicy siemiatycz bielska podlaskiego lub sokolowa prosil bym o kontakt wzial bym kazda ilosc...

dobrze zaplace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szumi10    0

Witam ,

Mam już doświadczenie z kilkoma pośrednikami ,

BYKPOLU nie polecam wszystko tylko ładnie wyglądało w internecie , po "wizji lokalnej" okazało się ze jest kilka wychudzonych HF-ów.

Kolejną firmą z jaką podjąłem współprace to EKO-Natura , tam był wybór i to dość duży wzięliśmy wtedy 5 sztuk , do tego miałem 3 sztuki po swoich krowach (HO/CH) , na początku były lekkie problemy ale po wypuszczeniu na pastwisko wszystko wróciło do normy więc zimą kupiliśmy tam kolejne pięć sztuk w tym jedną jałówkę ładne SM też nie miałem do nich zastrzeżeń jedyny minus to odległość prawie 300 km .

Znaleźliśmy w internecie firmę Dampol znacznie bliżej i co prawda wzięliśmy 2 cielaki ( same HO lub RW z białymi głowami rzekomo mięsne) po roku miały po 250 kg i dalej nie rosły więc trzeba było je sprzedać również do nich miałem kilka swoich mieszańców które niedawno sprzedałem i miały po ok 800 kg .

Dzięki znajomemu trafiliśmy do Kobylina i teraz bierzemy już tylko stamtąd . Trochę ponad 100 km i ceny troszkę wysokie ale za to efekty zadowalające , na próbę wzięliśmy 2 sztuki czystego SM i przyrosty znakomite w zasadzie od samego początku kukurydza ,siano do tego tylko miesiąc odspajania i w wieku 18 miesięcy sprzedałem je w wadze 700kg, teraz mamy 8 sztuk od nich 4 SM i 4 mieszańce BBB żadnych problemów w wieku 10 miesięcy mają 350-400 kg .

Ktoś pisał o kontraktacji ,ich doradca sam odradzał , nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć a ciele może paść i co wtedy  .

Teraz mamy 15 opasów i póki co 5 swoich cielaków HO/SM i będę zamierzał dokupić do nich kilka szt i wezmę je w BM Kobylin  naprawdę polecam tę firmę .
Jeśli mogę jeszcze coś doradzić to proponuje w miarę możliwości nauczyć cielaki do chodzenia pod pastuchem, takie pastwisko naprawdę dużo daje, a i byki są potem spokojniejsze . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reko232    0

A gdzie kobylin sprzedaje cielaczki i w jakich cenach??? bo na ich stronie nic nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romualdR    10

Witajcie, kupię byczki mięsne(LM, CH, BB, BD, SM mięsny) lub mieszańce z udziałem tych ras kilkudniowe w okolicy Łukowa, Siedlec, Międzyrzeca Podlaskiego. Proszę o kontakt pod adres silwestroo@wp.pl Jestem rolnikiem, płacę gotówką.

Edytowano przez romualdR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

kupię byczki,ewentualnie mięsne jałówki okolice Kalisz-Konin-Września-Jarocin prosto od rolnika. Sam jestem rolnikiem i płacę gotówką. Kontakt ryba-k@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlo547    5

 

Posiadam w ciągłej sprzedaży byczki i jałóweczki ras mięsnych i mlecznych waga od 50-120 kg rasy NCB,LM,SM,RW,RP,BBB . Cena w zależności od wagi oraz rasy 

Cielęta pochodzą z woj małopolskiego i podkarpackiego prosto od rolnika 

Więcej informacji na priv   :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Witam, kupię 3-4 mięsne jałówki LM do ok. 300 kg.

Zapłata gotówką oczywiście :)

Najlepiej woj. warmińsko-mazurskie lub podlaskie.

Edytowano przez nexus5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

http://olx.pl/oferta/cieleta-miesneselekcja-rolnika-CID757-ID9yXNr.html#4d2acde4ef;promoted Był może ktoś z tym gościem na selekcji na podlasiu albo ktoś słyszał o nim? Jest to jakiś handlarz z okolic Turka. Kupował ktoś od niego cielaki?  Ceny zaczynają się od 16zł/kg netto za cielaka mieszanća + plus 100zł od sztuki dla gościa za z ktorym się jedzie na selekcje + 40 zł transport. Gościo mówił że kupuje od jakieś firmy z podlasia, która wysyła cielaki na export za granicę.Są tam cielaki polskie i litewskie.  Ktoś wie co to za firma? Ktoś coś słyszał o tych wyjazdach na selekcjie albo z nim byl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primorac    37

Wie ktoś coś na temat cielaków z Litwy/Estonii, nie chodzi mi o handlarzy czy pośredników, chciałbym kontakt bezpośrednio do jakiegoś hodowcy i samemu jechać, dogadać się z nim i u niego kupić? 

Gdzie można takie namiary zdobyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5252    0

Witam kupował ktos byczki w Skałągach koło Kluczborka????? Mja podobno 100% simentale i mieszanki simentala.

Edytowano przez kamil5252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romualdR    10

Macie może jakiś kontakt na kogoś kto sprzedaje cielęta z Estonii lub Litwy w Mazowieckim, Podlaskim lub Lubelskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

Witam kupował ktos byczki w Skałągach koło Kluczborka????? Mja podobno 100% simentale i mieszanki simentala.

 

Ja kupiłem u nich dwa tygodnie temu 5 byczków - mieszańce z SM, pochodzenie - Słowacja,  z dwoma byczkami mam ogromne problemy od dnia zakupu, gorączkują mocno i słabo reagują na leki, prawdopodobnie skończą w bakutilu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba07101    3

Ja kupiłem u nich dwa tygodnie temu 5 byczków - mieszańce z SM, pochodzenie - Słowacja,  z dwoma byczkami mam ogromne problemy od dnia zakupu, gorączkują mocno i słabo reagują na leki, prawdopodobnie skończą w bakutilu.....

witam ja tez tam kupiłem 3 byczki w listopadzie i grudniu byczki zaraz po zakupie zostały zastrzepione zapobiegawczo ale mimo to chorowały ponad dwa miesiace lekarz u mnie był co 3 dni ile kasy na leki poszło to juz nie pamiętam ale duzo 1500 tys napewno udało sie je uratowac teraz są super fajnie rosną ale nerwów to mnie troche kosztowało!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj