szczygel18

Gdzie można kupici cielaki mięsne

Polecane posty

jack87    36

wiesz pojeździc to żaden problem bo to logiczne ze zawsze się taniej kupi ale problem jest w tym że ja nie jestem w kraju i nie ma za bardzo kto jeździc za tym bo brat który się zajmuje hodowlą to chodzi jeszcze do szkoły no i nie ma za bardzo czasu. Dziekuję jeszcze raz za pomoc i przydatne informacje ;) A cielaki to pojade do Dobka i kupie 8, 9 sztuk wybiorę ładne sztuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TommyLee    57

wybrac to mozesz sobie krotsza droge a nie cielaki u dobka. tam wybierac nie pozwalaja no chyba ze z reszty co zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack87    36

Jak krotsza droge wybrac nie czaje? jak to nie pozwalaja to co w ciemno mam wziasc to co najgorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TommyLee    57

juz wyjasniam bo nie zagladalem tu chwile. przed zakupem wiekszej ilosci cielat odwiedzilem wszystkich znanych na forum handlarzy. jako ze do dobka mialem najblizej to tez go odwiedzilem po wczesniejszej rozmowie przez tel. Najpierw zaskoczyl mnie cennikiem bo przez tel. ceny byly inne tzn nizsze. jak powiedzialem ze chce sobie wybrac to cena jeszcze skoczyla do 1900zl. tam wszysto co kolorowe idzie jako sim. moze teraz jest mniejsze zapotrzebowanie to cos sie zmienilo ale watpie. byl tam taki okoliczny rolnik to zrobil dla niego wyjatek i mogl sobie wybrac jedna szt. rozumiem ze mozna zaplacic 1800zl za sima czy lim. ale nie za krzyzowke jerseya z czerwona polska. w wiekszosci laduja wszystko za koleja i wioza do rolnika.poszukaj na forum o dobku. to nie jest jednostkowy przypadek. mozna latwo pliczyc ile handlarz zarabia skoro od rolnika mozna kupic za 1400 do 1500 za ladne 100kg ciele. tylko ze pojedyncze szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack87    36

zagdzam sie z toba dla tego sam pojade z wlasnym transportem, i jak zesmy rozmawiali przez tel powiedzial mi ze moge sobie wybrac tylko ceny sa tak jak powiedziales do 1900 zl.A gdy sie zmieni to na miejscu to normalnie przekrecam sie na pięcie i nara! Bo moge zapalcic takie pieniadze tylko za konkretny towar a nie za szmelc, bo ja nie mam kiedy jezdzic za pojedynczymi sztukami..a wiem ze to najlepszy sposób ale mowi sie trudno. Jak nie Dobek to znajdzie sie innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek0    1

oni na tym się dorobili ma ładne sztuki i jak chcesz te ładne to musisz wziąć i te które on ci pokazuje nie chcesz ty to ożenią kogo innego zrobią transport na północny zachód i pódzie wszystko ale mimo wszstko u dobka i tak są lepsze niż u janeckiego i jeszcze jedno zauważyłem że jak usłyszą że na Sokołów to jakby kurwicy dostawali zaraz" towar "znajdą ten towar to naiwiększy szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack87    36

teraz to wam powiem szczerze że nie wiem co mam robic bo ostatnio kupilem wlasnie tak co dawali to musialem wziasc i normalnie nie bylem z nich zadowolony po tem...poszukam moze jeszcze jakis innych pojadę zobaczę a jak nie to spróbuje z zagranicy cos sciagnac...musze jeszcze nad tym pomyslec bo tak to wszyscy chca przewalic człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padalec    15

Poświęć sie i poszukaj cieląt np.na stronach typu Sprzedam byka czy Tablica.pl,jest dużo ładnych sztuk bezpośrednio z gospodarstw.Daj sobie spokój z handlarzami...no chyba,że masz za dużo niepotrzebnej kasy:)Za 1900 zł. to kupię nawet i 3 cielaczki czarno-białe.Handlarza pana D. przerabialiśmy kilkukrotnie,i rzeczywiście u niego płacisz(słono)za kolor futra.A i ze zdrowiem zwierzaków też na dwoje babka wróżyła ,bo zbierane z całego województwa + transport "do celu" swoje robi.Zdarzało sie potem takiego "delikwenta"(lub kilku) za nogi z obory wyciągać na miejsce wiecznego spoczynku.

Ale to moja opinia,a wybór należy do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack87    36

zgadzam się z wami całkowicie co do tego żeby poszukac i kupic na wlasna ręke...lecz problem jest taki że ja nie jestem w karju a mója brat nie posiada tera auta no i nie ma ich czym przywieśc...a tak ja podjadę zabiorę na raz i z głowy ale jeszcze sie zobaczy mam czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlo547    5

Często jeżdżę sąsiada i sobie po cielaki w góry bo mam nie daleko bo jestem z okolic Nowego Sącza ostatnio przywiozłem 8 byczków i 2 jałóweczki cena byczków to około 800-900 kolorowe a jałóweczek około 600-700 zależy od sztuki simentale w cenie około 1100 zł byczki ale ciężko kupić no i ta cena za tygodniowego to tez trochę dużo. Jak by był ktoś zainteresowany to mogę komuś przywieść ale nie więcej jak 5 sztuk bo jeżdżę samochodem osobowym z przyczepką.

Pozdrawiam Pawlo547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack87    36

Pawlo547 byl bym zainteresowany mozesz podac jakis namiar na siebie lub napisz do mnie na GG...to bysmy pogadali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack87    36

żebym ja jeszcze wiedział jak to wysłac to bym tak zrobił...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

ma kto cielęta do sprzedania od własnych krów ewentualnie od handlarz tylko żeby była dobra zdrowotność i cena przystępna.powiat Kazimierza wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

Ja ostatnio kupiłem ładne 2 byczki kolorowe 4 tygodniowe kolorowe po 1150 bardzo ładne.Mieli całą przyczepkę i wszystkie były w podobnym wieku,ja miałem wybór z całej przyczepki.Z tymi cielakami mam zero problemów i u nich będę zamawiał następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

Powiat Biała Podlaska-ogłaszają się na Tablicy cielaki Kożanówka gm.Rossosz pow bialski woj Lubelskie

Edytowano przez benio1967

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlo547    5

Posiadam w ciągłej sprzedaży byczki ras Simental,limousin,charolaise TYPU MIĘSNEGO !!! Cielęta są pochodzenia Słowackiego więcej informacji na prive posiadają świadectwo zdrowia :)

Edytowano przez Pawlo547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlo547    5

Posiadam w sprzedaży byczki ras Simental,limousin,charolaise TYPU MIĘSNEGO !!! Cielęta są pochodzenia Słowackiego więcej informacji na prive posiadają świadectwo zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj