szczygel18

Gdzie można kupici cielaki mięsne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gosc1    2

Chyba warty swojej ceny, ale ja wolę od małego hodować, kalkulując myślę, że oszczędzam kupując 7-dniowe, niż takie około 150 kg po około 1,5 tys. zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazdzioch    1

ale to jest przegięcie dać ponad tys zł za cielaka co nie jest pełnej rasy tylko jakaś mieszanka nie sądzicie , dasz za cielaka 1300 zł musisz go mieć 2 lata dostaniesz za niego 3800 zł i się cieszysz takie mieszanki to powinny być do 900 zł po mojemu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazdzioch    1

a słyszeliście coś o firmie za skulska ( WWW.SPRZEDAŻCIELĄT.PL ) BO CHCE JECHAĆ ZOBACZYĆ CO MAJĄ CIEKAWEGO I PO PIERWSZE ZA ILE???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlo547    5

Nie ma ktoś na sprzedanie byczków lub jałówek SM w woj małopolskim prosił bym też jak by ktoś miał nr do rolnika który sprzedają to jak by można to na priv nie potrzebne mi są na handel tylko mam mleko i nie mam co z nim zrobić i kupił bym z 3 sztuki.

Pozdrawiam Pawlo547

Edytowano przez Pawlo547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

jestem z woj świętokrzyskiego powiat kazimierski potrzebuję namiar na rolników sprzedających cielaki po swoich krowach.

 

jestem z woj świętokrzyskiego powiat kazimierski potrzebuję namiar na rolników sprzedających cielaki po swoich krowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

mam hf-a i byczek ma już ok. 2 tyg. wycielony 02.02.

taki sobie, bo to czysty hf, HO nogi ma grube jak na byka, duży był jak go ciągnelismy ok.40kg. Słabo go żywię bo na stucznym mleczku i sianku i śruta starter, ale nie bardzo je tą śrutę, i po tym mleczku, jak top-model wygląda :P

Facet przyjechał i chciał go kupić, ale za 400zł. Powiedziałam że za tyle to napewno nie puszczę. Powiedziałam mu 600zł. Ale facet zrezygnował. Czy za dużo go zaceniłam? Weźcie powiedzcie bo nie orientuje się w byczkach bo tego towaru często nie mam i poprostu handlem się nie zajmuję.

 

i co ciekawe, byczek chyba nie ma rogów. Jego matka jest pierwiastką która zapowiada się na dobrą mlecznicę i jest bezrożna naturalnie. Już byczek ma 2 tyg. a ja omacuję i rogów ni ma, płaski łepek, nie ma żadnych guzów. Nie wiem co mi z niego wyrośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam8550    15

A ile można wołać za ANxHO mam trzy jałóweczki ok 65kg i byczek ok 70 kg też ANxHO

U mnie jeździ handlarz i za ładną sztukę nie chce więcej dać jak 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack87    36

wiatm mam pytanko czy ktoś kupował cielaki z Podgórza koło Krakowa?

pytam ponieważ mam zamiar kupic pare sztuk a nie wiem co ten facet ma tam na stanie czy sa zdrowe i dobrze rosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek0    1

chodzi zapewne o pana JANEC..nie polecam gorszego szajstwa niemiałem znajomi też poodchodzili od niego od dobka lepsze wrociłem właśnie z terenu i przywiozłem 3 simy po 110kg po 1600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack87    36

A nie wiem nawet jak sie gośc nazywa ale jak gadalem z nim to mówiłe ze ma na stanie zawsze ladne sztuki...No to ładne sztuki ogarnołes ;) i dzieki za informacje kotek0 A pytanie gdzie bys polecal kupic cielaki bo widze ze jestes w temacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TommyLee    57

janec.i wszyscy juz go znaja i malo kto ma dobre zdanie o nim. zdjecia na allegro to nie wszystko. juz dawno sie przekonalem jaki to z niego "uczciwy" handlarz. szczerze odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek0    1

jak niechcesz sie ujeździć po ludziach to zostaje Dobek chociaż ostatnio dzwonił do mnie koleś zDobczyc i oferował dobry towar najlepszy i najprostszy sposób to pojeździć po ludziach góry zobaczysz nowe tereny poznasz i jeszcze sporo zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj