szczygel18

Gdzie można kupici cielaki mięsne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
C-S-R    0

Zna ktoś jakieś firmy/handlarzy z Łódzkiego? Wcześniej widziałem kilka ofert na tablica.pl ale teraz nic nie ma konkretnego.

 

 

Jeszcze takie pytanko: nie mam przystosowanej przyczepki do przewozu bydła więc czy zwykłą samochodą z plandeką to nie będzie czasem zły pomysł (nie wytrzęsie cielaczków?)? Czy może lepiej dostawczakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalSte    0

poszukuje cieląt ras mięsnych

gsm 695 927 568

e mail mmstepniewscy@o2.pl sprawdzam pocztę codziennie proszę pisać

Pozdrawiam

Michał S

Edytowano przez MichalSte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1977    0

koledzy mam pytanie czy ktoś kupował lub słyszał o firmie w miejsc.skulsk między inowr. a koninem sprzedają cielaki,czy są uczciwi czy mają dobre cielęta z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33012345    0

w mojej okolicy działa firma EKO-NATURA z Moszczenicy Niżnej ostatnio zakupiłem cielaka i narazie nie narzekam chciałem spróbowac na wiosne bede kupował kolejne więc to coś więcej powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33012345    0

sprzedają głównie SM mi się trafił SMxCH zobaczymy jak sie bedzie chował za miesięcznego byczka dałem 1150 cena nie są zbyt niskie ale w okolicy trudno od rolnika kupić cielaka bo nikt prawie już nie chowa krów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrek75    2

dziś dzwoniłem za cielętami to 800 za byczki i 500 za jałówki oczywiście wszystko mm jak myślicie warto wiek dwa tygodnie +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrek75    2

wszystko kolor mieszańce miesne krowy kryte limusine i simetal

 

wszsystko kolor mieszance miesne krowy kryte limusine i simental

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Nową rasę bydlą wymyślili pewnie. Może Timousine? :D

 

Pewnie chodziło im o limuzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi25    0

Podobno ze te cielaki unich tylko na zdjeciach tak ladnie wygladaja, a naprawde to smierdzi u nich HFem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psamian    3

jak wszedzie prawie :/ ehh a myslalem ze w koncu bedzie cos dobrego w rozsadnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelika89    0

witam bardzo prosze o pomoc a mianowice chciałabym kupić 5 byczków 50-90 kg mięsnej rasy najchetniej z okolic bieszczad prosze o

kontakt angelika24@opoczta.pl lub 693559033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki19    0
Napisano (edytowany)

Czy ktos wie gdzie mozna kupic byczki miesne do 200kg w woj war-mazurskim .

Edytowano przez luki19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj