szczygel18

Gdzie można kupici cielaki mięsne

Polecane posty

mickas092    499

2700 zostanie po odjęciu kosztu cielaka :D minus pasze obsługa wet i zostanie tyle co za cielaka kupionego z wolnego rynku po 800 zeta odpojonego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CIELAKI MAJA 100-120KG KARMIC MUSISZ A JAK CHESZ MIEC ZYSK POWIEDZMY 2000 TO CIELAKI MUSISZ KUPIC PO 200-300ZL PWODZENA

 

Caps Lock !!!

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

A czy ja pisałem że chce mieć zysk 2 tys na sztuce? Chce kupić za 500-600 bo można kupić w niektórych rejonach polski po tyle. Więc już na starcie trochę zyskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

@dawid z tego co czytam to szukasz szukasz i nic nie mozesz wyszukać z prostego powodu - cielak za 500 zeta to mały HF z którego nigdy dobrej ceny mieć nie będziesz a dobrego zysku tym bardziej. I to czy na starcie zyskujesz bo taki mały szybko może złapać płuca , biegunka itp. Każdy robi jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

No to czego ty oczekujesz za taką cenę?? 80 kg sima za 700 ?? wolne żarty. W tej cenie co chcesz kupić to większość HF , trochę średnich kolorów i od wielkiego dzwona jakiś sim w dodatku maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek79w    31

takie cielaki co kupujecie tygodniowe to się nazywają rzezaki i nadają się tylko na zupki dla niemowląt a nie na opas tym bardziej za takie pieniądze trudno uwierzyć że przy takich cenach bydła ktoś sprzeda cielaka za 3 setki chyba po długiej libacji braku kasy na zaleczenie kaca i tylko to mu zostało już do sprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padalec    15

@Wielkopolanin123 - Kobylin wstawia "za darmo" cielaki do rolnika na opas i rozlicza sie w momencie odstawienia żywca.Sprawa wyglada tak na chwilę obecną:cielaki(głównie jałówki mieszańcowe)to przy odliczeniu 100 kilowej jałówki(byczki liczą drożej),2000złotych.To nie jest malo,minimum musisz wziąść 20 sztuk,płacą 5 złotych od kilograma przyrostu.Według mnie to troche drogi biznes,bo takie 100kilowe cielę jeszcze potrzebuje czegoś mlekozastępczego,napewno lepszej opieki weterynaryjnej,a jak co do czego przyjdzie to zdechnie tak samo jak 70-cio kilowy HF za 700złotych.

Jak ktos jest takim opasem zainteresowany to dzwonić do Kobylina i powodzenia w hodowli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padalec    15

@mayi96 - pasza Twoja,oni dają tylko cielaki.Paszę daja chyba w przypadku kontraktowanego tuczu świń.Zreszta wystarczy zadzwonić:669 021 111 i wszystko wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

szukaj u wujka Google, wpisz bm kobylin, ale uprzedze CIę mają tylko kontraktacji tuczników na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

nie wiesz nic na temat tucznikow jakie trzeba spelniac wymogi itp?? i ile trzeba sztuk wziac na raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

pewnie tak jak Duda oferował i inni wielcy "kontrahenci". Dzwoń pytaj ja mam inny biznes że świeżym powietrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek1215    0

Panowie wiecie może gdzie można kupić mięsne cielaki ok.2 tygodni w dolnoślaskim???

Edytowano przez Tomek1215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj