szczygel18

Gdzie można kupici cielaki mięsne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlodyhef    214

Szału nie ma ani z ceną, ani z wyglądem tych odsadów. Trzeba byłoby je na żywo zobaczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

wszystko hf i rw skóra i kości nawet ja na te rasy ale jak za taką cene i za te ze zdjęcia to można rozważyć jak ktoś ma blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

małe sprostowanie te 2 jałówki były jednak zamówione, braliśmy w kilku ze znajomymi i ja wziąłem 2, też liczyłem na to że będą miesne bo za takie płaciłem: sim lub lm bo o rasie polskiej czerwonej nic nie jest wspomniane chyba liczyli na to że dam się nabrać bo rzeczywiście był ładny lecz teraz nie chce pić, boki już się prawie stykają muszę wezwać lekarza wiec mogę sobie doliczyć już 100zł do byka a ten sim to na pewno rasowy biała głowa i nogi ale przyznam od samego początku bardzo ładnie pije i je, nie polecam tej firmy ludzi robią w balona a grubą kase dostają za byki, na wiosne mam zamiar zamówić 10 byków ale już w innej firmie: kolega kupił tam ok.100 byków simental i wszystkie są takie jak powinny i masa ich to na pewno 100kg z tego co mówił na wadze nawet niektóre miały po 150kg są 2x większe od tego mojego nawet te najmniejsze

małe sprostowanie te 2 jałówki były jednak zamówione, braliśmy w kilku ze znajomymi i ja wziąłem 2, też liczyłem na to że będą miesne bo za takie płaciłem: sim lub lm bo o rasie polskiej czerwonej nic nie jest wspomniane chyba liczyli na to że dam się nabrać bo rzeczywiście był ładny lecz teraz nie chce pić, boki już się prawie stykają muszę wezwać lekarza wiec mogę sobie doliczyć już 100zł do byka a ten sim to na pewno rasowy biała głowa i nogi ale przyznam od samego początku bardzo ładnie pije i je, nie polecam tej firmy ludzi robią w balona a grubą kase dostają za byki, na wiosne mam zamiar zamówić 10 byków ale już w innej firmie: kolega kupił tam ok.100 byków simental i wszystkie są takie jak powinny i masa ich to na pewno 100kg z tego co mówił na wadze nawet niektóre miały po 150kg są 2x większe od tego mojego nawet te najmniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panie,Włoch płakał jak sprzedawał
..............ze szczęścia

Edytowano przez bobienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie może ktoś o dobrych cielakach (byczki) w pomorskim, mogą być nawet opasy. Byle nie od handlarza.
Z góry dziękuję

Edytowano przez LucjanDzienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    175

Zapytajcie sprzedawcę ile % LM. Ci co szukają 100% mięsnych cielaków po otrzymaniu odpowiedzi na pewno się ucieszą...

Edytowano przez piotrp88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brał może ktoś z firmy "BYK-POL" z pomorskiego?
Jakie tam są? Czy opłaca się jechać?
Pojechałem,zobaczyłem,kupiłem jednego, sprowadzony z Litwy. Zarejestrowany na E-Mate Monika Matejewska. Zdziwiłem się że u nas też są. I pewnie więcej nie wezmę. Później dodam fot cielaka ho

Edytowano przez LucjanDzienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplym3    72

Kupię 10 byczków mieszańcy mogą być NCB, najlepiej ponad 100kg, łódzkie, tylko polskie.

796550554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowal98121    0

Mam na sprzedaz 2 zarlaki rasy NCB,MM wiek 4,5 miesiaca waga 160 kg cena 2000 zł. Nr tel. 721152950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekcz    0

Kupię byczki polskie mieszańce, mięsne lub ncb 10 szt. Podejmę stałą współpracę chcąc pominąć handlarzy dobrze zapłacę. Tel. 602741767 lub  e-mail mczerwinski1970@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sharma1910    16

Kupię 8 Byczków mięsnych najlepiej województwo łódzkie.Tylko od gospodarza do 100 kg.Telefon 605933518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Foto   
Gość Aga_Foto

 

Witajcie, podpinam się do tematu, jeśli można :)

Polecacie kogoś kto sprzedaje cielaki mięsne w woj. Śląskim w obrębie Rybnika i okolic ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowal98121    0

Mam na sprzedaż żarłaki 3 miesieczne rasy NCB i Mieszańce waga 120 kg wiecej informacji pod nr tel. 721152950 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj