szczygel18

Gdzie można kupici cielaki mięsne

Polecane posty

Gość ozzborn   
Gość ozzborn

kupował ktos od agraimpex kownaty borowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Witam ! Z chęcią zakupię cielęta ras mięsnych i/ew. mieszańce na terenie woj. lubelskiego. Najlepiej w wadze do 100kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek6911    5
Napisano (edytowany)

Powiem tak szału nie ma d*py nie urywa  1100 za sztukę ale cielaki tak wyjebane drogą że szok

Edytowano przez Piotrek6911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JPH2    25

antoni69- czy kupiłbyś do pokoju meble, które ci się nie podobają i codziennie szlag by cie trafiał na ich widok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni69    37

no ja bym nie kupił, ale jak ktoś pisze na temat swoich sztuk ze szału nie ma.. wiec z tego wynika ze jakos szczegolnie nie jest z nich zadowolony, stad to pytanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andr3w    49

Fajne cielaki ale drogie. Czasami mają towar piękny, ale niedobitki też muszą gdzies upchnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    180

http://olx.pl/oferta/cielaki-CID757-IDfx03X.html#dded86ecad

 

a czy ktoś z forumowiczów kupował u tego handlarza ? podzielcie się opinią on ma polskie i litewskie cielaki.

Powiem ci tak . Zawsze zgadzał się tylko na przyjazd jak już było ciemno i prowadził do szopy gdzie nie można zobaczyć swojego buta a co dopiero cielaka jak nie miałeś dobrej latarki to dał ci taką że ledwo się żarzyła żarówka i cały czas pogania że jak nie kupujesz to następni chcą przyjechać. cielaki jak u każdego handlarza raz lepsze raz gorsze co gdzieś złapie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apokalipto    5

malorolny121  - dzięki za info wystrzegać się takich handlarzy.  a brałeś u niego ? jak ze zdrowotnością cieląt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    180

kupiłem u niego tylko 3 szt i było w miare ok a jeżdziłem ze 5 razy

Edytowano przez malorolny121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Za czystorasowe sztuki to taka cena ujdzie, za mieszanki z mlecznymi nie, a tam na pewno się takie znajdą. Kupiłem kiedyś sima, łeb cały biały, reszta pomarańczowa. Im starszy tym bardziej widać było, że do budowy prawdziwego Simentala mu daleko. Najgorsze przy kupowaniu małych jest to, że możesz się jedynie domyslać jego budowy w przyszłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni69    37

https://www.olx.pl/oferta/byczki-miesne-simental-limousine-cieleta-opasy-do-dalszego-chowu-CID757-IDdAq3z.html#acfc51daf2

Brał ktoś bo mam zamiar brać od nich?? Kolega dwa razy brał i był zadowolony.

 

Brałem pare razy, nie narzekam, moze cena troche wieksza ale warto w porównaniu do sztuk np z mojej okolicy, choc oczywiście trafiło sie kilka ktore nie wyrosly tak jak reszta choć za cielaka były okragle, a i moze jedno z wazniejszych, dosc zdrowe, po zaszczepieniu nie bylo wiekszych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj