szczygel18

Gdzie można kupici cielaki mięsne

Polecane posty

padalec    15

Kurcze,ceny z kosmosu za "bbb",i na pewno nie w czystej rasie tylko mieszańce.Ja mam na własnej skórze przerobione cielaki "mięsne" od wspomnianego pana D.,który za wszystko co rude odpowiednio kasował,a potem rosły z nich piękne,wysokie i szczupłe bysiorki.Za te 2500 zł mam 3 cielaki HO lub RW co najmniej trzytygodniowe.Albo 4 jałóweczki mieszańcowe,oczywiście trzeba tyłek ruszyć i poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek79w    31

kolego chodzi Ci o oseska lub berbecia?miedzy bbb a resztą różnica jest 1,5do 1,8 zł.i nikt nie patrzy na umaszczenie tylko na budowe 50-tka bbb bedzie lepsza niż czysty sim a porównywalna do szaroleza,Sebastian D.to nie zły agent kiedyś w kojec z byczkami wsadził mi 6-ść jałóweczek niby były po selekcji w dodatku każda sztuka po ważeniu jest zczytywana czytnikiem i zaznaczana płeć w komputerze się zgadzało a w kojcu nie.od tamtej pory już do mnie wozi cielaków. kolego taki cielak za 700zł drozej Cię wyniesie po całym odpojeniu niż ten którego my kupujemy i jeszcze są warunki o ile przeżyje (bardzo duzo upadków)duzo zabawy z takim maluchem i najwazniejsze jak to sobie wyobrażasz partia 70 szt. ile bys wytrzymał bez odpajalnika.tak to można się bawić przy kilku bo przy kilkunastu cieniutko to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

chce kupić 4 sztuki, będę jechał po nie, jestem z łódzkiego


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrol    16

witam koledzy czy w tej zagadce chodzi o zeruny a co do cieląt ja kupuje w wadze od 50 do 80 kg bo tak mi wychodzi najlepiej ekonomicznie rocznie ok 80 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek200    3

90% bbb? i co potem zrobi z ta krową? jezeli to ma cos wspolnego z bbb to 50%, zacielaja krowy mleczne i potem maja wiecej za cielaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki7    13

Żeruny lub żarłaki różne określenia słyszałem ale to ciele na fotce jest za małe na to stadium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz19899    22

ceny różne zależne od wielkości... 100kg około 1,6-2tyś zł :) szczerze to trochę mnie dziwi Twoje pytanie bo jesteś z okolic gdzie hoduje się simy...

kupić możesz np.

"Eko-Natura"Stary Sącz,

"Dobek" Tarnów,

"A&R Koczynasz" Zgłobień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ML1224    11

Witam poszukuje byczków pod krowy. Najlepiej krzyżówek mięsnych ras. Północno-Wschodnia małopolska lub okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Czy jest ktoś z województwa śląskiego/opolskiego sprzedający jałóweczki MM? A może ktoś współpracował z jakąś rzetelną firmą oferujący dobry towar na tym terenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rakita27    1

Witam

 

Szukam kilkudniowych byczków ras mięsnych lub mieszanych (byle nie HF) do dalszej hodowli z okolic Suwałk/ Augustowa.

Jeśli ktoś by miał namiary lub miał na zbyciu to proszę o kontakt na pw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela108    1

Witam.Poszukuje byczków i jałowek od 1-2 tygodni rasy MM lub byczki hf z okolic Grudziądz / Kwidzyn . Jeśli ktoś by miał namiary na gospodarzy to proszę pisać bo handlarzom niestety już nie ufam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki12    75

Witam.Poszukuje byczków od 1-4 tygodni ras miesnych lub mieszanców mięsnych z okolic Wadowic ( woj malopolskie) . Jeśli ktoś by miał namiary na gospodarzy to proszę pisać bo handlarzom niestety już nie ufam . Liczę na ciekawe oferty

 

Pozdrawiam i czekam na wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam odsatki, 130-160 kg przeważnie mieszańce z domieszką LM Angusa czy BBB + HO oczywiście.

aktualnie mam około 12 sztuk na sprzedaż, wyceniam średnio 1700zł za sztukę, mogę wystawić Fv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki12    75

fajnie ale ja szukam cieląt do odchowania w wieku od kilku dni do 2 tygodni z małopolski okolice Wadowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj