News
vegeta23

Kubota M9540 - Problem z hydrauliką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Da się zmienic ilość oleju przeplywanego w rozdzielaczu w kubocie m9540? Bo jest taki problem ze podłączyłem opryskiwacz i jak jest obieg oleju to czuc  i słychać że dużo go przeplywa. Ale zależy mi na tym aby był większy powrót. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kewin123
      Jestem zainteresowany ciagnikiem kubota M100GX , i powiem szczerze ze troche martwi mnie to co podaja w danych technicznych tzn ze moment obrotowy ciagnika o mocy106 km wynosi tylko 346Nm .Dla porównania nh t5  110 o mocy 107 km ma 468Nm a jd 5r  o mocy100km -437Nm . To wydaje sie bardzo duża róznica ciekawe jak to przedkłada sie  na  prace, uciąg itp?mile widziana każda opinia
    • Przez Byyyku102
      Witam 
      Mam problem posiadam kubote m135gx, z tego co zaobserwowałem olej z przedniego mostu przez odpowietrznik pcha do skrzyni. 
      Może ktoś mial taki przypadek lub podobny kubota z 2014r pierwszy wypust gx z miekka osią. Z góry dziękuję 🙂
    • Przez emattti
      co sadzicie o Kubota m5111? ma ktos z Was ten ciagnik? jesli tak to podajcie wady i zalety, spalanie
    • Przez raf73
      Prosze opinie urzytkownikuw tego modelu
    • Przez mlody5674
      Witam posiada ktoś kubota m7, jestem zainteresowany kupnem tego modelu, proszę o opinię użytkownik czy warto kupić 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj