Skocz do zawartości

Polecane posty

rzesz00t    0

Witam

Czy może są na forum użytkownicy tej prasy?. Jak się sprawdza w słomie, sianie i kiszonce? Czy warta jest swojej ceny? Może lepiej dołożyć i kupić Lely bądź Mchale?

zawadzak    1

ja mam taką prasę już dwa sezony, prasa robi piękne i zbite bele , w suchym jest to naprawdę wydajna prasa , w zielonce też sobie nieźle radzi tylko jak za bardzo szybko się pojedzie potrafi nieraz wyrzucić trawę za pasy , pytaj to odpowiem Ci na wszystkie pytania , lely bym Ci odredził mc hale też są bardzo dobre prasy

Wiadomość z agroFakt.pl

sstefan93    0

dwa lata temu tez zastanawialem sie miedzy pasówkami nh a mchale i ogladalem dwie, ceny prawie te same, okolo 150 tys brutto, postawilem na mchale i nie narzekam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotr0099
      Witam..
      Czy wie ktos jak obsługuje sie ten sterownik..
      Chodzi mi o opis kazdego guźika
      I chciałbym jeszcze wiedzieć nastepujące zeczy:
      1.co trzeba nacisnąc zeby zwiekszyc srednice beli(opis guźików pokolei)
      2.co trzeba nacisnąc zeby zwiekszyc zgniot beli(opis guźików pokolei)
      3.Jak ustawic automatyczne owijanie(opis guźików pokolei)
      Z góry pozdrawiam i dzieki
      Macie tu foto sterownika http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/341287-nh-658-sterownik/
      (zdjecie uzytkownika raf9411)

• Przez Kondzio55
      Mam problem z moim komputerem w prasie Br 6090 . Mianowicie,przy owijaniu siatką,gdy aparat już się podnosi to komputer postanawia się resetować czyli wylączy się i wlączy samoczynnie,ale sam już musze dokończyć podnoszenie aparatu aby  uciąć siatke.Siatka owija się caly czas nawet przy resetowaniu. Jest to troche uciązliwe bo trzeba czekać i podnieśc i w tym czasie troche siatki już wciągnie.Dzieje się tak co 15 bel ,czasami co 30 a czasem nawet co 5 bel.  Gdzie szukac przyczyny,komputer,gdzieś kable zwarcie,czujniki??

Drugie pytanie czy da sie ustawić czas pikania od zakonczenia owiniecia siatką do dzwieku?? Owine bele i dopiero po 6 sekundach pika ze bela jest owinieta chociaż już dawno mam ją owinietą i po wyrzuceniu beli musze sam wylączyc sygnał.
    • Przez kawa
      Witam, Mam problem z prasą NH 640, tzn sterownik nie liczy ile metrów siatki poszło a przez to nie działa również owijanie w trybie AUTO bo prasa nie widzi, że złapało już siatkę. Sprawdzałem czujnik i magnes na rolce i wyglądają w porządku. Czy można zamienić ten czujnik z jakimś innym np od sznurka ?
    • Przez zetores
      Witam. Potrzebuje namiary na gniazdo kontrolne,aby podpiąć się pod wtyczke. 
      Występuje one w prasie pasowej new holland- do dobijania oleju do siłowników od zgniotu beli.
      Wtyczka ta również znajduje się z tyłu w ciągniku John deere 6210
      Wymiary końcowki wtyczki- fi 12,5 mm

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.