Skocz do zawartości
tomala1111111

jaka wielkość pryzmy kukurydzy z 13Ha

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pryzmy

Zamierzam zrobić 2 pryzmy koło siebie, długość jednej to 40m szerokość 10m, czy zmieszczę się z wysokośćią? nie będą zbyt wysokie?

Edytowano przez tomala1111111

corrado    359

Zależy jaka Ci się uda qq.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ChiquitaB
      Witam. Praktycznie mam już projekt gotowy, ale chciałbym podpytać czy ktoś widzi w nim coś co by można było zmienić bo np u niego sie nie sprawdza.

• Przez MarcinJaroslaw
      Czy można jałówki utrzymywać tak jak byki na ruszać bez legowisk jak to na nie wpłynie 
    • Przez rafffffff
      Jakie zbiorniki(schladzlniki) waszym zdaniem sa najlepsze tzn firma, czy plaskie okragle sa lepsze od wysokich okraglych(tempo schladzania), najczestsze awarie, czy warto kupic starsze zbiornik czy nowe,itd.....co komu przyjdzie na mysl z uzytkowaniem zbiornikow:)pozdrawiam
    • Przez Vicon95
      Witam od pewnego czasu mam problem z wyciągiem szynowym "krotoszyn" mianowicie od chwili założenia nowej liny słychać jak lina ociera się o siebie na kole ( grubość liny nie była zmieniana ) myślałem że moze wytarło się koło od liny i delikatnie przez to nachodzi na siebie i stąd ten dzwięk ocierania lecz po wymianie na nowe nic nie pomogło.... moze ktoś miał taki przypadek ? 

• Przez AdamJanuszkiewicz
      Witam. Chciał bym przerobić stodołę na byki. Chów wolno stanowiskowy. Chciał bym sam pospawać drabiny paszowe te skośne i mam taki dylemat z czego to zrobić? profil zamknięty jest łatwy do spawania i przycięcia. Rura jest już trudniejsza. Jaka powinna być grubość scianki profila i jakie jego wymiary. Prosił bym was o zdjecia swoich obór i o porade z tymi drabinami paszowymi

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.