Skocz do zawartości
himen

Zmiana rozstawu tylnych koł w Mtz82.

Polecane posty

himen    6

Panowie mam problem z rozstawieniem tylnych koł , chce poszerzyć rozstaw. Probowałem już wcześniej ale nie dało rady tak zapieczone. Teraz jak bede sie za to brał to zaczne od zdjecia koła bedzie łatwiej. Mam wąski rozstaw i wkurza mnie usuwanie błota czy ziemi z pomiedzy zbiornika a koła. Żeby zmienić ten rozstaw to trzeba poluznic 4 śuby najlepiej też jakoś klin tylko jak i potem zostaje ta grzechodka pod pokrywką. Przekreca sie kawałek i dalej blokuje. Jak sie do tego zabrać? Pewnie dawno nie było ruszane , jakieś rady?

seweryn20    575

Najlepiej zdejmij piastę z półosi  odkręcając docisk przykręcony czterema śrubami. Dobrze wyczyść z dziadostwa półoś tam gdzie będzie przykręcony po zmianie rozstawu i skręć ponownie. Ja u siebie z tego samego powodu poszerzyłem teraz ma 2,2 metra licząc po zewnętrznej stronie opon. Widać w galerii. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Konrad2510    16

a jaki teraz masz rozstaw, jak myślicie na rozstaw 135 pronar da radę czy będzie za bardzo wywrotny

wiesiek63zmc    24

Możesz wyciąć podkładki z pod śrub którymi jest skręcona piasta na półosi ,choć trochę, resztę wybić i się zluzuje .Wiem z doświadczenia że te śruby nie chcą współpracować

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się