LsGelu

amazone za-e 400 tabela wysiewu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
LsGelu    27

Witam,

czy ktoś posiada tabelę wysiewu do rozsiewacza za-e 400 lub podpowie jak go najlepiej ustawić? Szukałem sporo po internecie ale jakoś nie mogę trafić na nic interesującego. Powiem szczerze, że wcześniej nie miałem doczynienia z takim rozsiewaczem (tylko lejek), a regulacja w nim jest dość szeroka. Miałem oczywiście podejść do tematu metodą prób i błędów, ale może akurat ktoś coś podpowie sensownego. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję :) 

gr_rat    17

pobierz aplikacje na telefon amazone tam wpisujesz jaka prędkością jedziesz szerokość robocza jaki nawóz i wyskakują ustawienia oczywiście są one +|- do własnej poprawki

machalp    0

ja siałem wapno i NPK ale ustawiałem wszystko na oko i przejechałem wsumie po dwa razy, 

teraz będę siał saletrzak i saletra i też sam nie wiem jak to ustawić bo nie będe jeździł po dwa razy ani żeby mi brakło na resztę. podobno jest jakaś książka do tego modelu ale nie mogę nigdzie znaleźć 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez delta6583
      Witam, czy może ktoś z forum nie handluje częściami do tego siewnika ?
      Potrzebuję osi jezdnej z piastami (najlepiej kompletnymi z tulejkami itd)
      Na stronach handlowych znalazłem, ale do 3 metrowego więc odpada 
      jeśli ktoś ma, lub wie kto ma to proszę o jakiś kontakt.

Jeśli ktoś by miał instrukcje, tabele wysiewu do tego siewnika to też by mi bardzo pomógł.
    • Przez mati1987
      Potrzebuję pomocy jak ustawic wysiew w siewnika amazone d4
    • Przez pawelol111
      Tak jak w temacie - ktoś dopomoże?
    • Przez Marekmijewski
      Witam.
      Mam pytanie czy ktoś ma może Rozsiewacz wapna Amazone  ZG 8000 i wie ile to sypie na hektar. Interesuje mnie jak szybko trzeba jeździć oraz jakie obroty WOM jeśli mam ustawione na całą szerokość siewke, chyba że ktoś ma tabele wysiewu to był bym wdzięczny
    • Przez kangur95
      Witam, czy mógłby mi ktos wysłać tabele wysiewu do amazone d8 specjal

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.