Skocz do zawartości
LsGelu

amazone za-e 400 tabela wysiewu

Polecane posty

LsGelu    23

Witam,

czy ktoś posiada tabelę wysiewu do rozsiewacza za-e 400 lub podpowie jak go najlepiej ustawić? Szukałem sporo po internecie ale jakoś nie mogę trafić na nic interesującego. Powiem szczerze, że wcześniej nie miałem doczynienia z takim rozsiewaczem (tylko lejek), a regulacja w nim jest dość szeroka. Miałem oczywiście podejść do tematu metodą prób i błędów, ale może akurat ktoś coś podpowie sensownego. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję :) 

gr_rat    17

pobierz aplikacje na telefon amazone tam wpisujesz jaka prędkością jedziesz szerokość robocza jaki nawóz i wyskakują ustawienia oczywiście są one +|- do własnej poprawki

machalp    0

ja siałem wapno i NPK ale ustawiałem wszystko na oko i przejechałem wsumie po dwa razy, 

teraz będę siał saletrzak i saletra i też sam nie wiem jak to ustawić bo nie będe jeździł po dwa razy ani żeby mi brakło na resztę. podobno jest jakaś książka do tego modelu ale nie mogę nigdzie znaleźć 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez greenteamJD6430
      Witam

Miał ktoś do czynienia z takim komputerem.
      Jakie ma funkcje ?
      Jak je włączyć ?
      Z góry dziękuję

• Przez greenteamJD6430
      witam, posiada ktoś tabele wysiewu do siewnika amazone AD 303.
      Z góry dziękuję.

• Przez MrZgredy
      Witam jak myślicie waszym zdaniem który zestaw byłby lepszy do ciągnika 110km w bliższym czasie będzie możliwe że czipowany  :rolleyes:  Zastanawiamy się nad kupnem takiego zestawu jak  Kverneland NGM + Accord DA-S lub AMAZONE AD302 KE302 . Obydwa zestawy na redlicach talerzowych . Trochę ta dmuchawa w Kverku nas przeraża ale z tego co słyszałem to bardzo dokładne siewniki . Czekam i liczę na jakieś rady z waszej strony

• Przez deutzdx605
      Witam.
      Posiadam w swoim siewniku mechanizm automatycznych ścieżek i zamykają mi się co 4 raz czyli bębenek jest na 12 metrów, Chętnie wymienię się z kimś kto ma taki bębenek co zamyka ścieżki co 5 raz czyli co 15 metrów, ewentualnie odkupie jeżeli ktoś ma zbędny. Pozdrawiam