wilus

john 6230 premium 2013r czy moze new holand t5 105

Polecane posty

wilus    0

witam prosze o pomoc w wyborze ciagnika do srednich prac polowych tzn opryskiwacz, rozsiewacz i uprawa miedzyrzedowa w ziemniakach i warzywach .

Dodam iz ciagnik musi posiadac  biegi pełzajace. 

do wyboru mam john 6230 premium z 2013 roku  oraz nowego new holand t5 105

Edytowano przez wilus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ton16    4

Moim zdaniem wybór jest prosty, nowy ciągnik to nowy ciągnik, New Holland jak najbardziej dobrze się spisze w/w pracach. A jeszcze jaka jest różnica cenowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    96

Ja wybrałbym JD i to bez żadnego zastanowienia .

New Holland jak można dostrzec po zdjęciach na AF ulega dość często awarii , poszukaj dobrze na forum i spytaj mechanika który zajmuje się na codzień naprawą ciągników . John Deere jest o niebo lepiej wykonany od NH , jelonek to solidne i mało awaryjne ciągniki . Tym bardziej iż JD którego masz do kupienia jest w wersji premium .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gr_rat    19

mam jd i nh oba spisują się bardzo dobrze , jak nie będziesz dbał to i nowego fendta zajedziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilus    0

witam.

wiem ze nalezy dbac  mam dwa jelonki od nowosci i znam ich zalety tylko pozostaje kwestia spalania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

niby podobna moc ale inny gabaryt i masa.Co z tego ze nh ma duze szerokie kola jak jest delikatnijszy.mozna go do jd 6090mc porownac.jesli jd sprawdzony i pewny bierz johna a jesli nie pewny to może i nowy nh choc jestem sceptyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Danielkoltun
      Witam serdecznie AGROFOTO - WICZÓW . Mam dylemat nad zakupem ciągnika , najchętniej bym chciał MF - fa jakiegoś ze 150 km tak do 180 km ale wiadomo części nie są wcale za tanie i nie wiem jak jest z awaryjnością tych serii .Z drugiej strony w moim rejonie głównie króluje popularna 16-stka (sam mam 12-stkę więc nie za bardzo bym chciał kupować 16-stkę) ale części są dostępne od ręki za przyzwoite pieniądze chociaż wolałbym coś zachodniego tym razem . Sporo jest licencji MF-fa (Steyr,Landiini, Valmet) więc jest w czym wybrać. Mogę przeznaczyć na zakup jakieś do 45 TYS.Mam pole trochę po górach więc zetor 12045 nie wystarczy mi pod względem mocy . Chciałbym też zakupić pług obrotowy 4-ro skibowy bo mam jak na razie zagonowy 5-cio skibowy. A może ktoś poleca inną markę ciągnika ?. Prosił bym Głównie o wypowiedź posiadaczy MF-fa jak wam się sprawują.
    • Przez CheM
      Witam. Sprzedałem swoją c360 i poszukuje ciagnika powyzej 60km tak do 90km  bez napedu. Jaki polecili byście ciągnik ? Szukam ciagnika takiego żywego prostego w obsłudze i naprawie oraz zeby miał dostep do czesci i tez w miarę cenowo. 

      Pozdrawiam
    • Przez michalak1989
      Witam jestem nowym użytkownikiem forum także proszę o wyrozumiałość.
      Planuje zakup w/w ciągnika do gospodarstwa ok 15 ha z przeznaczeniem pod tura.
      Jakie macie spostrzeżenia przed zakupem  tego ciągnika?
      Może ktoś z forum posiada taki na sprzedaz lub wie o czymś w dobrym stanie.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj