Skocz do zawartości
Pawel64

cyklop zwalnia podczas pracy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Cyklop
Pawel64    0

Witam, cyklop po kilku minutach pracy zaczyna zwalniać , wszystko przestaje działać ,olej wygląda na lekko spieniony ,

zbiornik zalałem oryginalnym olejem HL46          

jaka może być przyczyna? , proszę o podpowiedzi , robota leży ....

iron    398

a filtr oleju masz czysty. ?

Pawel64    0

raczej czysty , ale jeszcze sprawdzę ,a co jeszcze mogłoby być ewentualnie ?

Wiadomość z agroFakt.pl

iron    398

pompa olej jak zimny to gesty i jeszcze pompa daje rady a jak się rozgrzeje to już nie za bardzo.

Pawel64    0

filtr sprawdziłem był jednak mocno zanieczyszczony , podobno jest jeszcze inny jakiś filtr, wiesz może coś o tym ?

Pawel64    0

nic nie pomogło czyszczenie filtrów , cyklop nadal zwalnia podczas pracy a olej się pieni , ma ktoś jakieś pomysły ?

corrado    217

Na 90% obstawiam pompę już swoje pewnie wypracowała.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez emilchaja
      Witam! Tak jak w temacie czyli co możecie powiedzieć o tym ładowaczu. Czy macie go i używacie? Jak tak to jak sie sprawuje?
    • Przez GOODDAY
       Witam mam do was pytanie koledzy jestem tu nowy więc proszę o zrozumiałość .

W czym polega problem chce zakupić sobie przewody hydrauliczne dokładanie te które zaznaczyłem na katalogu jest ich 6 poniżej 2 zdjęciu podałem dane techniczne tego przewodu.

Teraz pytanie to jest czeski katalog jak rozszyfrować końcówkę jaka jest potrzebna do zarobienia tych przewodów ? rozmiary przewodu są podane 13x1000 chce to wiedzieć żeby sobie porównać ceny takiego przewodu w rożnych hurtowniach hydraulicznych. Oczywiście jak macie jakieś fajne hurtownie hydrauliczne które przyjmują zamówienia online było by fajnie jak byście jakaś polecili lub dali link do przewodu który będzie odpowiedni do tego cyklopa oczywiście jakiś dobry przewód hydrauliczny  nie chodzi o kilka złotych żeby wytrzymał i posłużył kilka lat dodam że cyklop jest używany 2-3 razy w roku jest garażowany również 

I drugie pytanie dodatkowe cyklop działa ok ale jest problem działania ramienia w lewą stronę bardzo wolno przesuwa ramie w lewą stronę oczywiście poziom oleju sprawdzony teraz pytanie czy ten siłownik odpowiada za działanie ramienia w lewą stronę ??

Czy odpowiada przeciwny siłownik  z drugiej strony to zdjęcie z belką z trybami nie daje ni spokoju  ??

Czekam na odp i pomoc jeśli ktoś będzie tak miły pomóc pozdrawiam wszystkich z  forum agrofoto.pl

• Przez Przemek1996
      Witam,mam pytanie jaki ładowacz wybrac na tył ciagnika na tuz,bo ida sainokosy a zacząłem prace a ze snopkami nie che sie bawic i nawt nie mam ochoty.Interesuja mnie dwie maszynki:
      1.http://olx.pl/oferta/podnosnik-do-bel-balotow-igla-ladowacz-widly-tur-sloma-chwytak-na-tyl-CID757-IDb3HEw.html#ca074da9f5  Fajna sprawa,raz ze tania i nówka bo nie mam kasy zeby wydawac póki co na tura lub takie cudo http://olx.pl/oferta/podnosnik-3w1-do-bel-balotow-igla-ladowacz-bigbagow-widly-sloma-na-tyl-CID757-ID72kKX.html#ca074da9f5
       2.http://olx.pl/oferta/ladowacz-CID757-IDfhhfj.html  cos takiego nie nowe jest;( ale chociaz bym jescze obornik pokład ze spokojem i w sumie baloty tez podniesie wyzej niz 1 prozpozycja prosze o porady,tylko nie typu dołóż wiecej i kup tura,bo to za rok dopiero 
    • Przez marcin615
      witam ,moj troll nie chce podniesc 50 kg robi wszystko wolno lyzka sie otwiera poprostu u tragedia .blagam pomozcie.
    • Przez Vril
      Mam pytanie do Was -kupiłem sobie "niby" wyremontowany cyklop -brałem w ciemno bo był tani.
      Niby gość go wymalował ,dał nowe węże ,"niby" założył regenerowaną pompe oraz rozdzielacze .
      Problem polega na tym że niby jest olej wszystko działa tylko jak ma coś powiedzmy 500 kg podnieść
      to ani drgnie do góry -nie mam pojęcia co to ma być -może ta pompa nie jest do końca zregenerowana
      Proszę doradźcie coś