Skocz do zawartości
News
[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • Podobna zawartość

• Przez maureliusz
      Witam!
      Posiadam C330
      Do skoczenia raz/dwa razy w roku ok. 1,5 hektara
      Obecnie mam kosiarkę rotacyjną, ale wkurza mnie, że zostawia pokosy, co leżą i leża...
      Zastanawiam się nad zakupem kosiarki bijakowe. I tu nasuwają się pytania:
      -Czy C330 da radę?
      - jaką? 120cm czy może coś szerszego troszkę?
      -czy będę musiał kosić... na dwójce czy da radę na 3-4 biegu?
      - jaki model / tani polecacie do takiego koszenia od święta?
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez Baumax
      Witam mam kosiarkę rotacyjną Słupsk i po skoszeniu 20 arów urwał się bęben przy ramię głównej, pomyślałem że stary i wymieniłem na nową piastę, całą kupiłem za 230zł. Po skończeniu 4ha znów się urwało .. co jest nie tak ? 
      Niektórzy mówili mi że rama może być krzywa. Ktoś miał podobny problem?
      Nie wiem czy kupywać nową czy bawić się w naprawdę. Chodzi o to czy nie wpakuje pieniędzy w błoto
    • Przez wow
      Pilnie poszukuje katalogu części kosiarki rotacyjnej czeskiej ZTR 165
    • Przez jujork19
      Witam.
      Może ktoś miał bądz remontował kosiarkę ziegler mórtl bebnowa 3,3m ?
      Mianowicie mam problem z rozebraniem piasty, odkrecilem talerz, piasty i chce ja wyciagnac od samej gory z głownego wałka i trybów, odkreciłem 4 sruby gdzie w wiekszosci bebnowych piasta by wypadla razem z trybem, tutaj siedzi mocno i nie moge wyciagnac, z goty nie ma dostepu, zadnej pokrywy czy cos.. ktoś wie jak to rozebrac ? prawdopodbnie tryb sie scial bo przy pracy mocny hałas. z góry dziekuje za info, nie wiem jak sie dobrac. pozdrawiam
    • Przez rolnik32098
      Witam
      Wie ktoś może jaki to konkretny model kosiarki? Potrzebuję znaleźć do niej instrukcję obsługi  a do tego potrzebuję właśnie modelu. Jest to Kverneland taarup.... 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.