tom31

Naklejki i piktogramy ursus 1224

Polecane posty

tom31    11

Jakie naklejki i piktogramy były klejone w ursusie 1224  i na których elementach.Pytam dlatego iż niebawem bede bawił sie w kosmetyczke ursusa i chiałbym przywrocic to do stanu pierwotnego moj jest z 1991r  i zastanawiam sie nad kolorem czerwien czy zolty jest obecnie zolty i dach w jakim kolore zamowic doradzcie cos! a odnosnie naklejek to piszcie badz wrzucajcie foty naklejek gdzie przyklejone i jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom31    11

jaką farba malowałes akryl z mieszalni czy gotowy renolak pp, co do koloru to mam metlik, syn sie uparł aby był zółty felgi kosc słoniowa i obciążniki a dach albo biały badz siwy tylko niewiem czy to bedzie zgrywało z czarnym silnikiem .Jakies podpowiedzi z waszej strony? w koncu to forum rolnicze ;))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom31    11

Kobra66 szacunek za ładną robote ;) prezentuje sie okazale powiedz co za farba ten jasny orzech akryl czy renolak i jaki odcien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maniek1Excalibur
      Witam.
       
      Czy ktoś wie, gdzie można kupić naklejki na siewnik Unia Kraj? Chodzi mi o cały komplet.
    • Przez pablo14
      Witam mam prośbę do was moglibyście mi polecić jakąś dobrą firmę lub osobę zajmującą się naklejkami gdyż już blisko dwa miesiące temu zamówiłem naklejki w jednej firmie i do tej pory nie otrzymałem a jak do nich dzwonię to zawsze mają jakąś głupią wymówkę
       
      P.S takie tematy chyba tutaj można dawać gdyż nie znalazłem nic co by pasowało po Tagi naklejki a jeżeli nie to przepraszam
    • Przez Volt
      Witam !
       
      Mam prośbę, a dokładnie o przetłumaczenie co oznaczają piktogramy na załączonym obrazku. Prosiłbym najlepiej o definicje ich z instrukcji jakiejś maszyny bądź katalogu, gdyż ja nie mogę znaleźć (pewnie źle szukam). Jeżeli posiadacie bądź znacie strony, na których znajdują się podobne piktogramy prosiłbym o podanie ich.
       

    • Przez jakubczyk
      Witam, post na szybko bo muszę lecieć do roboty, z resztą coś o tym wiecie Sprawa jest taka, że kończymy spawanie lawety pod baloty, taka w połowie samoróbka, w każdym razie zbliża się czas malowania i co? Myślę skombinować jakieś naklejki firm które zajmują się produkcją lawet i omalować ją na taki sam kolor że niby jakby co mam lawetę z Wieltona na przykład I moje pytanie, jakie firmy produkują lawety? Wielton na pewno. I macie pomysł skąd wziąć takie naklejki? Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Ogrodowa
      Witam Wszystkich:), czy by mógł ktoś mi podpowiedzieć gdzie można w necie znaleźć oznaczenia(naklejki) na dźwigniach od podnośnika??. Np. tak jak jest M,P,D(pozycje), albo od wywrotu. Szukałem już wszędzie na necie ale nic a nic zlaeśc nie ,mogę ich, od ursusa c 360 to znalazłem ale do ZETKA NIE:(. Bo pewnie więcej oznaczeń jak np. obroty wałka 540/1000 to nie dostane nigdzie. 
      Dobre by było jak by można było dostać to, bo nie lubię jak tak jest wszytko jednolite i bez żadnych świecidełek a wiem ze swego doświadczenia ze naklejka też swoje robi. 
      PROSZĘ WAS O POMOC oraz  możne link gdzie to dostać można.
      POZDRO...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj