Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cressida1977

McCormick brak biegów i PTO nie działa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam na forum.

Zakupiłem ciągnik McCormick MTX140 rok:2002 z awarią skrzyni biegów i nie mogę dojść do ładu.A wiec tak jak w tytule silnik pali i po włączeniu biegów nic się nie dzieje jak i wom nie obraca się.Na początku diagnozowania miałem kody błędów które usunąłem.Wymieniłem przełącznik jazdy F i R w kierownicy po przemierzeniu był wadliwy.I teraz po przekręceniu stacyjki(zapłonu) włącza się alarm dźwiękowy i piszczy cały czas a kontrolka od wom świeci cały czas nie mrugając, Dalej brak biegów i wałka.Dodam że przełączając półbiegami słychać odgłos w skrzyni i zmieniają się cyfry na wyświetlaczu na desce.Dzięki za pomoc.

Witam. N świeci się tylko po przekręceniu zapłonu przez chwilę i znika. Bezpieczniki zostały sprawdzone.

Wiadomość z agroFakt.pl

Witam.

Problem z sygnałem dźwiękowym rozwiązałem moja wina zielona kostka w module WOM i rewersu została źle wpięta (swoją drogą zastosowano kostkę którą można odwrotnie wpiąć!!!) przez to prawdopodobnie spaliłem czujnik prędkości koła.Wypalone są przewody i szukam takiego czujnika .Moje pytanie czy ktoś może ma taki czujnik albo chociaż numer części lub wie gdzie go kupić???

A ciągnik jak nie jechał tak nie jedzie :(  :(  :( .

Chyba trzeba będzie rozbierać skrzynię. ;[

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dansobin
      Witam wszystkich,
      Chciałbym uzuskać opinie od innych użytkowników ciągników z serii CX (McCormick oraz CASE), jestem użytkownikiem McCormick CX100 rok 2003, ciągnik ogólnie stan dobry ale wydaje mi się że brakuje mu mocy, Przy orce pługiem 3x40 na IV klasie ma problem osiągnąć 6 km/h, jeżdziłem 3 L (około 5 km/h), ewentualnie na 1 H ale tylko na żółwiu, po rozpędzeniu i przerzucenia półbiegu na zająca ciągnik słabnie, czy to możliwe żeby ponad 100KM miało problem z takim pługiem? Chciałbym zasięgnąć opinii innych użytkowników tak dla porównania przed jakimikolwiek naprawami.
    • Przez wloczykij
      Witam,
      Ciągnik fabrycznie ma żarówki H4, po 8 latach użytkowania zauważyłem że ma też żarówki h7 po bokach lampy, co ciekawe znalazłem też gotową kostkę koło reflektora do tych żarówek, czyli wychodzi na to że instalacja jest przygotowana pod podłaczenie ich, ciekawi mnie co to za żarówki? Oświtelenie robocze? Gdzie są w kabinie ich kostki by je podłączyć i przede wszystkim jak fabrycznie powinny być podłaczone? dodatkowy przycisk ? Załączam foto żarówek.
    • Przez Piters182
      Witam, czy możecie mi coś powiedzieć na temat nowego ciągnika Mccormick XTX 145 wszystko chce wiedzieć ne temat jego.
    • Przez Arturo1610
      Witam.
      Mógłby mi ktos powiedziec jak to jest z silinikami w case mx, mccormick mtx? 
      Głownie chodzi o to w ktorych latach i jakich modelach były monotowane silniki CUMMINS a kiedy IVECO oraz PRKINS ?
      Wiem ze perkins to na pewno w case mx80c mx90c oraz mx100c a takze w mccormick MC. Ale cos slyszałem ze w mtx tez perkinsy byly np chyba mtx 140. Ogolnie troche nie ogasrniam kiedy i gdzie jakie siliniki sa i w których latach wiec jak ktosby mogł pomoc to z gory dziękuje
    • Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki McCormick.