Skocz do zawartości
News
piotrek1796

Prasa Feraboli Entry 120, Ursus Z-543 czy Pronar Z500K?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
piotrek1796    0

Witam. Zakładam nowy temat ponieważ potrzebuję rady użytkowników tych pras.

Którą z tych trzech wybrać? Żadna inna nie wchodzi w grę.

Proszę bez zbędnych komentarzy.

Pozdrawiam.

Killer628    0

ursus prosta budowa, ogólnodostępne i tanie części, ogólnie nie ma się co tam zepsuć. Mam taką jeszcze z czasów POL-MOT WARFAMA.

Feraboli kiedyś naprawiałem na serwisie ale ona była po extremalnym użytkowaniu i przy dużym ciągniku długo trzeba czekać na części i drogie.

Pronara nie znam.

polecam ursus chyba najtańsza i bedziesz zadowolony.

piotrek1796    0

Powiem szczerze, że jestem użytkownikiem Ursusa, ale pomyślałem, że warto zapytać może ktoś powie coś na plus tych dwóch pras.

Dzięki za odpowiedź

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel885    791

jakbyś pytał o feraboli extreme HTC lub LTC to mogłbym coś wiecej powiedzieć

Entry to niemal identyczna prasa co ursus, trochę lepsze wykonanie i lepsze rozwiązania , dużo części identycznych więc nie strasz straszenie drogim serwisem... Ludzie je chwalą

Feraboli entry 120 jak najbardziej polecam. Z częściami nie ma żadnego problemu, dostępność dobra i ceny rozsądne, warte rozważenia jest też prasa Mascar Corsa 320, podobna do Ferabolki, tylko z tą różnicą że jest na zamkach. Teraz Mascar produkuje łańcuchówki również dla New Hollanda, różnią się kolorem i blachami... no i NH jest droższy :)

adikpl1    192

A ktoś wie dlaczego ta prasa Ursus(kiedyś Warfama) Jest podobna do Feraboli? Pol-mot kupił licencję czy co?

pawel885    791

Sipma tak samo. To włoskie konstrukcje. Większość naszych maszyn to licencje 

robi57362    179
czy ja wiem czy to jest odrazu na zachodniej licencji? zerzniete od zachodnich jak wiekszosc produkowanego obecnie polskiego sprzetu ale może i lepiej niż by lepili nie wiadomo co po swojemu

jesli pomoglem kliknij fajne

pawel885    791

Prasa kostka to też licencja, tylko ruski mogą kraść pomysły :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez unipasz
      siema  mam prasę rolując  deutz fahr GP 2.30  i ucina mi  sznurek w połowie beli raz na 4 ,5 beli
    • Przez Gesiarz
      Witam z końcem tego sezonu żniwnego staje przed zamiarem zakupu nowej prasy. Rocznie robię około 1500 bel słomy i 300-400 siana i sianokiszonki jak do tej pory użytkuje 10 sezon prasę Sipma farma 2 na którą nie narzekam, tylko ta prasa jest za mało wydajna. Proszę o opinię użytkowników tych pras.
    • Przez Luke16
      Na ten rok planuje zakup prasy zwijającej do 30 tyś zł... prasa głównie będzie używana do sianokiszonki ale i również do siana i słomy.... Rozmyślałem trochę o krone kr 130 s ale prawdopodobnie mój zetor jej nie pociągnie.... co byście polecili???
    • Przez Zetorursus123
      Cześć Jaką prase wybrać metal-fach z587, Sipma 1211, ursus z543
    • Przez Krystian6830
      Witam, chciałbym wymienić starą prasę na nową.
      Mam dylemat między tymi dwiema ?
      W John deere nie podoba mi się to ze jest dużo pasów i boję się ze będą na siebie nachodzić, ale mam ciągnik John deere i podobno prasy mają dobre to wszystko by pasowało.
      Z drugiej strony znajomy ma tego New hollanda i mówi że jest bardzo dobry, a New Holland to pewnie tańszy ?
      Która prasa będzie lepsza ?
      Jak te prasy wypadają cenowo ?
      Dodam że ciągnik to John deere 6830

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.