kosynier90

Owijarka Altro -drgania podczas owijania .

Polecane posty

kosynier90    0

Witam. Jakis czas temu mialem drobny wypadek. Z chwytaka wypadł mi balot, uderzajac w stół owijarki. Wymienilem wszystkie łozyska pod stołem, jednak pozostały dwa problemy. Stół owijarki dostał drgan podczas owijania. Buja nim wzdłuz. Drugi problem to nietrzymajaca hydraulika. Stół obraca sie podczas jazdy, mozna go ustawic reka. . O ile w drugim problemie moze to byc silnik hydrauliczny o tyle w pierwszym nie mam pojecia. Bardzo prosze o pomoc. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zetor5340
      Witam.
      Jak wyzej,co sadzicie o owijarkach samozaladowczych??
      Czy to maszyna duzo pomaga?
      Za ile mozna taka kupic?
      Ma ktos z was taka??
      Oplaca sie,kupowac taka owijarke?
      Prosze napiszcie cos o tym sprzecie.
      Jak pracuje taka owijarka?

Tu mam pare przkladow: http://maszyny-rolnicze.low.pl/maszyny-rolnicze170.htm
    • Przez krystek1992
      Czy ktoś użytkuję takie owijarki? Czy warto patrzeć na polskich producentów Sipma, MF, Unia? A może lepsza zwykła tylko że z czołowym załadunkiem? Czy owijarka z załadunkiem bocznym poradzi sobie z belą o masie 1000- 1200kg?
    • Przez MałaMi
      Owijarki Tosia Strumyk. Podczas owijania bel w pewnym momencie stanęły wałki. Wogole się nie kręcą. Jaka może być przyczyna
    • Przez redbull
      Witam ,
      Czy ktoś miał problem że podczas stawiania bel stawiacz robi dziurę w stawianej beli owijarka sipma maja , nie mam pojęcia czym jest to spowodowane , regulowałem prędkość stawiania bel , prędkośc jazdy podczas stawiania beli i nic, owijarką robie już 3 sezon i wcześniej nic takiego się nie działo, w tym roku robię na pewno  cięższe  bele niż wcześniej , czy może to być przyczyną robienia tych dziur?, może ktoś coś doradzi
    • Przez Domek96
      Witam mam problem z licznikiem od owijarki ,mianowicie sam licznik działa tylko coś przerywa raz liczy raz nie .Nie wiem może coś z przewodem się dzieje albo z magnesem ,coś nie łączy,a przewód od licznika musi dotykać  magnes czy nie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj