Skocz do zawartości
News
ŁukaszSowa

Nieodbijająca dźwignia podnośnika T-25

Polecane posty

ŁukaszSowa    0

Witam, mam problem z moim T-25, problem jest taki że dzwignia od podnośnika powinna odbijać w skrajnej pozycji ramion, niestety u mnie to nie wystepuje, zamiast tego słychać ewidentnie zwiększone obciążenie silnika i wycie pompy hydraulicznej, na drugiej sekcji rozdzielacza odbijanie dźwigni działa jak należy. Czy jest jakaś możliwość naprawienia tego problemu czy to już zużycie rozdzielacza?

ŁukaszSowa    0

Ilość jest odpowiednia a olej jest świeży, dodam że do układu jest wpięte wspomaganie ale na osobnej pompie i osobnym przewodzie zasilającym ze wspólnego zbiornika, ale problem występował jeszcze przed dołożeniem wspomagania

Wiadomość z agroFakt.pl

dysydent    196

Załóżmy że to zużycie sekcji przy działającej drugiej. Kiedyś pozamieniałem przewody tak że podnośnik działał z drugiej sekcji. Nigdy rozdzielacza nie rozbierałem tylko wymieniałem przy czasie na nowy (zrobiłem to oczywiście raz bo tak szybko się nie zużywają . u mnie po ok 15-stu latach) Może to prymitywna rada ale sposób wibitnie w polskim stylu jak by nazwali to Niemcy.

...zaraz ... przypomniałem sobie, u mnie to nie było zużycie. Zerwałem gwint pod śrubą przewodu olejowego pierwszej sekcji w korpusie rozdzielacza podczas remontu skrzyni.

Edytowano przez dysydent

Atlasek    0

Dźwignia nie odbija z powodu wytarcia miseczki trzymającej sprężynę odpowiedzialną właśnie za powrót dźwigni . Miałem taki przypadek , nie dokupiłem nigdzie takiej części , tylko nadlałem spawem i o wyszlifowałem , co załatwiło sprawę na lata .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kurekk
      Witam mam problem z moim Władkiem mianowicie pewnego pięknego dnia porządkowałem nim  kolo pryzmy i zakleszczył mi się na 1/2 biegu po odblokowaniu bieg wchodzi tylko do polowy gdy puszczam sprzęgło trochę pojedzie i wyskakuje co mogło się stać dodam ze dzieje się to na polowych jak i na szosowych na wstecznym i na jeździe w przód . Jest to wladek na 1 wajchę 
    • Przez azzadek
      Witam, chciałbym wymienić siewnik, obecnie mam Poznaniaka 2,5m, na jakiś inny również 2,5m tak aby radził sobie z nim T25. Poznaniak waży 446kg + 150kg zasypu i Władek nie ma z nim żadnych problemów. Jaki najlepiej siewnik kupić? Zastanawiam się nad nowym Meprozet S107 albo jakaś zachodnia używka np: Amazone D7/D8, Hassia DKL 250, Reform Semo 99 (chyba są w miarę lekkie). Chodzi o taki siewnik by waga maksymalna z zasypaną skrzynią nie przekraczała 700kg. Co polecacie? A poznaniaka muszę wymienić bo już drugi sezon odwala jakieś kwiatki z wysiewem mimo wykonywania prób on i tak wysiewa w polu jak mu się podoba
    • Przez kar0711
      Witam. Mam problem z rozdzielaczem ARAG 5 sek. w opryskiwaczy Krukowiak 1500l.
      Nie mogę zwiększyć ilości podawanej wody na dysze ID 120-03 max jaką mogę ustawić to 1,3l. Czy ustawie 4 czy 5 bar to niema znaczenia.

A ma ktoś instrukcję regulacji ww. zaworu. Dziękuję z góry.

• Przez lorak8751
      Sprzedam ciągnik T-25 A2 rok prod 1980.
      Sprawny,zarejestrowany.
      Złoczew, powiat sieradzki.
      Więcej info tel. 507388083

• Przez michnik12
      Witam poszukuje używanego rozdzielacza hydraulicznego podnośnika do ciągnika lamborghini 674-70

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.