Skocz do zawartości
piter0013

Sambron t3071 nie działające szybsze biegi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sambron
piter0013    3

Witam.
Jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej sambron t3071 i mam problem z tym iż nie działa mi szybszy bieg (ani do przodu ani do tyłu) ten załączany rewersem. Może spotkał się już ktoś z takim problem i podpowie mi gdzie szukać przyczyny ?

na silniku hydraulicznym jazdy ,,hydromotor..   znajdziesz kostke elektryczna zasilajacaą odlącz ją i zobacz czy cos sie zmienilo ,,, jak juz odloczysz to sprawdz czy dociera do niej wogole napiecie na wolnych biegach badz szybkich.. i upewnij sie czy wlasciwie nie działa ci ten szybszy bieg czy moze nie masz tego wolniejszego?

piter0013    3

Już sobie poradziłem, nie działał ten wolniejszy bieg. Nie dochodziło napięcie przez uszkodzoną wtyczkę :) Dzięki za zainteresowanie

Wiadomość z agroFakt.pl

CaseBizon    8

Trochę głupie pytanie, ale gdzie znajduje się ten hydromotor i czy do niego dochodzi tylko jedna kostka ? Bo u nas też nie działa wolniejszy bieg ;x

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Witam . posiadam ladowarke teleskopowa manitou 527 i po odpaleniu silnika wszystkie kontrolki gasna a ta jedna sie swieci i piszczy .  kontrolka nie jest niczym opisana ,ktoś moze wie od czego ona może byc . w zalaczniku foto. Kontrolka znajduje sie po lewej stronie od wskaźnika paliwa .

• Przez LEX
      Jakiej mocy? Może ktoś ma którąś z tych i podzieli się wrażeniami?
    • Przez matijas67
      Witam
      Właśnie kupiłem ładowarkę przegubową o&k l6 1993r (zdjecie w załączniku)
      Nie wiem czy ta maszyna ma napęd i gdzie by sie go włączało ??
      Jak podgarnialem piasek to ciaglo jedno kolo... 

Proszę o odpowiedź 

• Przez XTRO
      Witam. Czy mógłby ktoś mi opisać od czego są 3 z lewej i 3 z prawej kontrolki ?
      Model to MLT 735-120 LSU.

http://zapodaj.net/c166756856129.jpg.html
    • Przez kamilk19912
      Witam poszukuje instrukcji napraw oraz katalogu części od ładowarki teleskopowej JCB 535-95 z 2001 roku. Jeśli ktoś coś posiada proszę o kontakt na pw.