• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Dante0001
      Witam. nie wiem czy w dobrym miejscu to pisze ale nie wiem gdzie to zamieścić.
      przeglądałem sobie dzis OLXa i zauważyłem Zetora 7540 za 20tys zł!! ogłoszenie bylo aktywne 2 godziny. nabilo 400 wyświetleń.
      zadzwoniłem z ciekawości ale włączało sie tylko jakies powiadomienie LycaMobile.
      jak myslicie dlaczego ktoś wystawia takie ogłoszenia jaki ma cel? 

• Przez zecio
      Czy ktos na AF zajmuje sie praca w lesie??
    • Przez panmino
      Jakiej szerokości fotele są obecnie standardem w nowych ciągnikach? Mój oryginalny  fotel w Belarus na 45cm szerokości i będę go właśnie wymieniał. Nie zauważyłem, żeby jakoś mi przeszkadzało, że jest dość wąski ale czy im szerszy, tym lepszy? Wybralibyście 48, czy 52 cm?

• Przez ppiotr
      Może ktoś polecić dobry zakład naprawy pomp wtryskowych w powiecie Kaliskim lub w okolicy.
    • Przez S-Piotr
      To już druga instalacja gazowa jaką zamontowałem w ciągniku ,pierwsza W MTZ-cie 820 http://www.agrofoto...._957_180941.jpg
      A druga do C360 tą instalację wykonałem testowo bez żadnych dodatkowych urządzeń tylko butla, reduktor, zaworek, ciągnik pracował 3 god. Reduktor nie zamarzł,po dodaniu gazu silnik wszedł na wyższe obroty,Instalacja wymaga małych poprawek ,ale testy wypadły pozytywnie. http://www.agrofoto...._957_258595.jpg
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.