Skocz do zawartości
Adi118

Kupię ciągnik Zetor 10540 !!!

Polecane posty

Adi118    0

Witam, chce kupić Zetora 10540 jeżeli ktoś ma takiego na sprzedaż lub wie kto chce takiego sprzedać proszę o kontakt ze mną w prywatnej wiadomości lub w komentarzu. 

ak856    0

z tym to raczej nie na forum, tylko allegro>maszyny, otomoto>rolnicze, olx>rolnictwo itd.

Adi118    0

z tym to raczej nie na forum, tylko allegro>maszyny, otomoto>rolnicze, olx>rolnictwo itd.

Na serwisach internetowych jest mały wybór, dlatego piszę tutaj.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Gerald87
      Wiatam
      Panowie czy ktoś miał do czynienia z dealerem ciągników Zetor "OK giełda ". Mają całkiem
      sensowne ceny tylko się zastanawiam czy to nie jakiś oszust.
      Ewentualnie jakiego dealera zetora w mazowieckim możecie polecić?
    • Przez janek884
      Witam,
      Chciałbym się Was poradzić w sprawie wycieku z przedniej zwolnicy. W miejscu gdzie zaznaczyłem na zdjęciu strzałką wycieka olej i jest luz w miejscu w którym wałek wchodzi do koła.  Luz jest wyczuwalny ręką i wynosi ok 2mm. Niedawno został wymieniony uszczelniacz w tym miejscu, jednak luz powoduje to że olej wciąż cieknie (po kilku mth od naprawy).
      Wyciek jest od strony koła, a od strony mostu przedniego jest szczelnie.
      Ma ktoś pomysł jak usunąć luz 2mm w miejscu strzałki na zdjęciu? Dodam że w drugim kole jest bez luzu.

• Przez Michal3512
      Witam
      Odkąd kupiłem zetora cały czas kapie mi olej do wspomagania.
      Wyciek jest z głowiczki dokładniej z okolic sworznia kulistego oraz delikatny wyciek z siłownika dokładnie w miejscu gdzie ściskamy go obejmą chyba z zaworu suwakowego.
       Kupiłem zestaw naprawczy - oring na zawór suwakowy, podkładki miedziane + osłony pyłoszczelne,  całość poskładałem, sworzeń w miarę ciasno chodzi ale niestety dalej jest wyciek.
      Czy ktoś miał taki ? Zastanawiam się czy to juz czas na zakup nowej głowiczki ale chce się upewnić tutaj na forum
      Proszę o rady, pozdrawiam 

• Przez EDGE98
      Witam 
      Tak jak wyżej który ciągnik wybrać jako pomocniczy . Ciągnik będzie wykonywał lżejsze pracę.Cena tych dwóch ciągników jest porównywalna . Główny ciągnik to Zetor forterra 115.
    • Przez WojtekWawszczak
      Witam. Mam prośbę. Może mi ktos dokładnie wytłumaczyć obsługę zetora 5211 chodzi mi gdzie znajduje bagnet do sprawdzania poziomu oleju w silniku, gdzie jest zbiorniczek na płyn do spryskiwaczy, jakie ma hamulce, zapalanie świateł pozycyjnych, drogowych, mijania, kierunków, schemat skrzyni biegów