Zenek714

Fendt 714 zaczep PITON FIX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zaczep
Zenek714    0

Witam. Planuję kupić jakoś dolny zaczep do ciągnika fendt 714 i standardowe zaczepy z mocowaniami i belką to koszt około 3000zł

Jest jeszcze opcja pitona na szynie przesuwnej tak jak zaczep górny. Jest opcja kupić nowy za 1200-1400. Pytanie czy to spokojnie wytrzyma obciążenie poziome? Pionowo napewno da rade ale przy poziomym się zastanawiam ponieważ zaczep będzie na dolnym położeniu a tam nie ma zbytnio dużo materiału ;/

Obecnie nie mam dużych maszyn ale nie chce się potem zastanawiać jak będę mieć np większy rozrzutnik.

extrabyk    2283

Na firmowym zaczepie będziesz miał tabliczkę z homologacją i danymi jakie obciążenia dany zaczep wytrzyma. Na używanym tabliczka może być nie czytelna ale jak chcesz kupić nowy to nie będzie problemu. Generalnie są to zaczepu do dużych obciążeń pionowych czyli maszyn na tandemach itp. ale biorąc pod uwagę dużą masę tych przyczep to wytrzymują też duże obciążenia poziome więc nie masz się czego obawiać.

Wiadomość z agroFakt.pl

extrabyk    2283

Nie mam Fendta więc nie wiem ale skoro szyna idzie do dołu i jest możliwość opuszczania zaczepów aż na sam dół to myślę,że powinno to wytrzymywać każde obciążenie przewidziane do tego ciągnika.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dominik4321
      Witam, posiadam fendt'a 716 z 2002r. wiecie może jak ustawia się w nim sekwencje czy w tym roczniku już to jest?
    • Przez xXKarolXx
      Witam. Mam problem z hydraulika nie podnosi tura , ani nie opusz na , ekanie widać + i - reaguje ale tur nic i po chwili wywala błąd hydraulikventile i A.1.2.B , A.1.2.A i na każdej sekcji inny błąd tłumaczyłem bledy to znacz że ,, pozycja pływająca nie została osiągnięta , zawór przechodzi w położenie neutralne gdzie szukać przyczyny co robic ???????????
    • Przez mifalek10
      Witam.
      Mam pytanie do użytkowników Fendta serii 700 z silnikiem Deutza 6- cylindrowy, 4- zaworowy moc max. 165 KM czy pobiera wam olej? Jak tak to ile?
      Posiadam nowy ciągnik kupiony w tamtym roku i pobiera mi spore ilości oleju. Osoba z AGCO twierdzi że do 300 godzin może brać nawet do 3l na przepracowane 100 godzin, po 300 godzinach będzie brał trochę mniej (co śmieszniejsze stwierdził ze przy lżejszej pracy będzie brał więcej oleju niż przy ciężkiej pracy...) oraz twierdzi że starsze generacje nie biorą oleju, ale ta nowa już tak. Z kolei osoba  z serwisu twierdzi że to stanowczo za dużo. Też uważam, że coś jest nie tak. Chcę to zgłosić na gwarancję, ale najpierw chciałbym dowiedzieć się jak to wygląda u Was?
    • Przez Famer21
      Problem z akumulatorem w fendcie 714. Traktor stoi tydzień bez odpalania, teraz mrozy i akumulator padnięty. Mamy bezobsługowy (bez płynu) porządny z warty i co jest jakiś mróz są problemy. Mamy w traktorze radio, które samo włączało panel, panel ściąganiety na stałe, zakładamy na dłuższą jazde go tylko. Czy to radio może być aż takim problemem? Czy to coś innego?
    • Przez Piter954
      mam pytanko czy ktoś wie jak się ustawia wyświetlacz żeby pokazywał ilość spalania paliwa?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.