Skocz do zawartości
Zenek714

Fendt 714 zaczep PITON FIX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zaczep
Zenek714    0

Witam. Planuję kupić jakoś dolny zaczep do ciągnika fendt 714 i standardowe zaczepy z mocowaniami i belką to koszt około 3000zł

Jest jeszcze opcja pitona na szynie przesuwnej tak jak zaczep górny. Jest opcja kupić nowy za 1200-1400. Pytanie czy to spokojnie wytrzyma obciążenie poziome? Pionowo napewno da rade ale przy poziomym się zastanawiam ponieważ zaczep będzie na dolnym położeniu a tam nie ma zbytnio dużo materiału ;/

Obecnie nie mam dużych maszyn ale nie chce się potem zastanawiać jak będę mieć np większy rozrzutnik.

extrabyk    1211

Na firmowym zaczepie będziesz miał tabliczkę z homologacją i danymi jakie obciążenia dany zaczep wytrzyma. Na używanym tabliczka może być nie czytelna ale jak chcesz kupić nowy to nie będzie problemu. Generalnie są to zaczepu do dużych obciążeń pionowych czyli maszyn na tandemach itp. ale biorąc pod uwagę dużą masę tych przyczep to wytrzymują też duże obciążenia poziome więc nie masz się czego obawiać.

Wiadomość z agroFakt.pl

extrabyk    1211

Nie mam Fendta więc nie wiem ale skoro szyna idzie do dołu i jest możliwość opuszczania zaczepów aż na sam dół to myślę,że powinno to wytrzymywać każde obciążenie przewidziane do tego ciągnika.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez alfa
      Jeśli tak jaki koszt i czas naprawy oraz jak się objawila awaria i na ilu motogodzinach
    • Przez Ares1x
      Cześć, jakie są ceny wymiany skrzyni biegów w Fendt'ach Vario? 
    • Przez destro
      Witam czasem zapala się błąd 4.1.84 ikonka z wajchą i z strzałeczkami, wchodzi w tryb awaryjny, zazwyczaj tak się dzieje na postoju. ciągnik to fendt favorit 716 rok 2004. Z góry dziękuje za pomoc!
    • Przez wysos
      kupiłem fendta 718 z 2011 roku i jak jeździłem nim u sprzedawcy to wszystko było ok, a jak przywieźli mi go lawetą na podwórko to zaświeciła się kontrolka która w instrukcji obsługi opisana jest następująco: "12. Pompa układu kierowniczego przestała działać (jedna)" jakie mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy i co robić? dodam że nie zauważyłem aby wspomaganie przestało działać
    • Przez Famer21
      Witam czy ktoś może mi pomóc, gdzie jej wlew oleju do skrzyni? Jak ciągnik stoi pod lekkim wzniesieniem, wyskakuje mi komunikat o dolaniu oleju do skrzyni, ale nie potrafię zlokalizować tego korka z wlewem.. fendt 714 vario 2002r.