Zaloguj się, aby obserwować  
Gość artur2442

Prasy belujace New holland

Polecane posty

Gość artur2442   
Gość artur2442

Witam. Co sadzicie o prasach new holland i jaka prase byscie mi doradzali? Mala by robic srednio okolo 2000 bel rocznie golwnie sianokiszonka. Prosze o odpowiedzi <_< pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Mi dealer też zaproponował prasę NH konkretnie model BR7060 i prawdę mówiąc nie wiele o niej wiem.Na pewno jej plus to cena, jest składana w Płocku to i części powinny być łatwo dostępne i nie za drogie-chyba <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasio1    3
Witam. Co sadzicie o prasach new holland i jaka prase byscie mi doradzali? Mala by robic srednio okolo 2000 bel rocznie golwnie sianokiszonka. Prosze o odpowiedzi <_< pozdrawiam

artur2442 napisz coś więcej czy to ma być nowa prasa czy może coś z używanych. Na temat pras nowych NH nie moge wiele powiedzieć natomiast o używanych wiem sporo. Sam użytkuje model NH865. Jest to prasa łańcuchowa zmiennokomorowa która charakteryzuje się b.dobrym zgniotem i wygodną obsługą podczas pracy ze względu na jej panel sterowania, takie samo zdanie mam na temat pras pasowych. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem takiej prasy w dobrym stanie za ok 20 tys mogę ci zaproponować kilka ponieważ mój znajomy sprowadza prasy nh z zagranicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur2442   
Gość artur2442

W gre wchodza tylko prasy nowe wszystkie oprocz modelow Combi. A jaka prase byscie woleli ? Na pasy czy lancuchowo- walcowa? Slyszalem ze pasy to szybciej sie zluzywaja, Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimar1999    0

tylko i wyłącznie pasowe, żadną inną nie uzyskasz takiego zbicia beli, prasy NH maja oryginalnie klejone pasy więc nie musisz się bać, że pas ci pęknie czy coś. Pasy najmniej się zurzywają, jak już to moga ci się wyciągnąć i trzeba je poprostu skrucić ale to po paru latach uzytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dealer też zaproponował prasę NH konkretnie model BR7060 i prawdę mówiąc nie wiele o niej wiem.Na pewno jej plus to cena, jest składana w Płocku to i części powinny być łatwo dostępne i nie za drogie-chyba :)

 

Sydney mówisz że plusem NH BR7060 jest cena,a nic o tej cenie nie napisałeś..nom więc ile taka NH kosztuje??a ty jesteś z okolic Kalisz a ja z okolic Jarocina,wiec jesli mógłbyś mi powiedzieć jakiego dealera sie pytałeś o NH??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dealer też zaproponował prasę NH konkretnie model BR7060 i prawdę mówiąc nie wiele o niej wiem.Na pewno jej plus to cena, jest składana w Płocku to i części powinny być łatwo dostępne i nie za drogie-chyba :)

 

Sydney mówisz że plusem NH BR7060 jest cena,a nic o tej cenie nie napisałeś..nom więc ile taka NH kosztuje??

Edytowano przez andrzej2110
piszemy w górnym oknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

wyposażona w owijanie siatką, szerokie ogumienie itp kosztuje bez negocjacji 79 tyś netto(na pewno coś opuszczą), to za tą cenę innej zachodniej prasy się nie kupi. A ja jestem z okolic Olsztyna, a firma u której się dowiadywałem to "perkoz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur2442   
Gość artur2442

No wogole ceny wszystkich produktow New Holland sa spoko, planuje jeszcze z oprocz belarki kupic ladowarke NH to wtedy dealer napewno troche opusci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur2442   
Gość artur2442

Mi sie wydaje ze cos kolo 160 - 150 tys ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackov    6

koledzy co sądzicie o prasie nh 6090 combi kosztuje ok200tyś brutto strasznie sie na nią napaliłem może ktoś taką uzytkuje chciał bym znać jakieś opinie na jej temat bardzo proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj