Skocz do zawartości
redbull

Pronar 82A-Tabela prędkości jazdy

Polecane posty

redbull    10

Witam zna może ktoś prędkości jazdy na poszczególnych biegach w pronarze 82a , jest to pronar z 2001r z 9-biegową skrzynią 

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    1848

tak

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karoleeeq
      Witam mam problem z prędkością podnoszenia w t25 normalnie powoli podnosi, powoli opuszcza ale jak ustane na ramionach to juz nie chce isc do gory a jak nie ustane na ramionach to nie chce opuscic czego to moze byc przyczyna dzieki za odpowiedz
    • Przez arion650
      Witam.Mam pytanie odnośnie wymiany radia oryginalnego w Pronarze 1025 ponieważ nie wiem jak je wyjąć i nie wiem czy nie trzeba zdejmować do tego podsufitki.Prosze o szybką odpowiedz jeżeli ktoś to robił.

PS.Z góry dziękuje,pozdrawiam
    • Przez Rolnik551
      Witam między wodzikami blache mam podgiętą będzie przeszkadzać coś? 
      Jeszcze reduktor z szybkiego wyskakuje na luz co może być? 
    • Przez drewcio
      Witam, problem z przelaczaniem predkosci womu.
      W moim mtz 82 nie ma sruby na klucz do przestawiania 540 1000 obr/min od spodu jest tylko takie cos jak na foto:   Zdjecia robione od spodu skrzyni reduktora.
      Pytanie co to jest i jak tym sterowac? Jest mozliwosc by przestawiac predkosc womu bez wychodzenia z kabiny?. W srodku nie znalazlem dodatkowych przelacznikow/dzwigni oprocz tych standardowo montowanych i opisanych w instrukcji dostepnych do w/w modelu na necie.
      Dodam iz pacjent to mtz 82 w malej kabinie z 78' przyjechal z niemiec. /Bynajmniej wg. dowodu rejestracyjnego i tabliczek/
    • Przez zarzeckimichal
      Witam, planuję zakup rozsiewacza nawozów, ciekawie prezentuje się PRONAR FD2-M10, jedyne co mnie zastanawia to plastikowy zbiornik. Czy miał ktoś z was do czynienia z tym sprzętem, proszę o opinie, jak się sprawuje, plusy, minusy, czy warto kupić? 
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.