Polecane posty

Groszek87    0

Witam. Chcę kupić Fenda 716 ale ma błąd 5.1.9 b. Tłumaczenie:Defekt czujnika ciśnieniowego 8bar. Brak nadzoru Ciśnienia. Dodatkowo wyświetla sie ikona przedniego napędu. Błąd wyskakuje zaraz po przekręceniu kluczyka.Proszę o interpretację tego błędu i gdzie mam go szukać w ciągniku. Czy to jest duża awaria czy nie zawtacać sobie głowy tym egzeplarze bo np cała pompa do wymiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ją bym już odpuscil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek87    0

Witam przydało by się zakończyć wątek. Kupiłem ten Ciągnik. Jeździłem z błędem 2 tygodnie bo nie było czasu się za to wziąć, a gdy się go anulowało był spokój do następnego włączenia zapłonu. Problem był w instalacji podłączenia przepływomierza od układu kierowniczego. Trochę się na dzwoniłem po kablach zanim doszedłem gdzie nie ma przejścia bo już ktoś kombinował z kablami, książka serwisowa okazała się niezbędna do jakichkolwiek poszukiwań gdy nie miało się wcześniej do czynienia z tym wypchanym elektroniką ciągnikiem. Póki co zrobiłem ze 120 mth i nic się nie dzieje. Zobaczymy czy kupie następnego czy wrócę do jd i pq.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj