JakubZajdel

Landini 5-100H 95 KM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel10987    2

Witam moj brat jest serwisantem landinego i z tego co z nim rozmawialem to nie mial za duzo pracy przy nim. Po za wymiana filtrow i oleju. moim zdaniem jezeli stan jego jest dobry to mozesz smialo brac.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez FRANK27
      Mam  problem z wskaźnikiem prędkości i obrotów WOM; na postoju przy załączonym wałku pokazuje jak na zdjęciu podobnie jest w czasie jazdy bez załączonego wałka.
      Ktoś coś doradzi ?

• Przez adrys56
      Witam, jestem od niedawna posiadaczem w tytule wymienionego traktora. Rok 2006 jeżeli komuś to byłoby potrzebne. Skrzynia deltashift.
      Mam kłopoty z kontrolkami, jedna z buzzerem (brzęczkiem) się świeci przy kodzie błędu AL093 - najczęściej przy cofaniu rewersem, a druga pokazuje "czerwony wskaźnik zabrudzenia filtrów oleju przekładniowego i obwodu hydraulicznego" Podczas wymiany filtrów hydraulicznych spotkałem w jednym z nich kawałek oringa.
      Z buzzerem kontrolka sygnalizuje "Czerwony wskaźnik niewystarczającego ciśnienia w obwodzie hydraulicznym
      skrzyni biegów. Po włączeniu pracy rozlega się sygnał ostrzegawczy na desce rozdzielczej."
      Wie ktoś od czego mam zacząć? Co doradzilibyście sprawdzić przy tych usterkach?
      Byłbym wdzięczny jak ktoś podałby mi co oznacza kod błędu AL093.
      Dziękuję z góry i czekam na sugestie.

• Przez SzymonSychta
      Witam, potrzebuje opinie na temat ciągników Landini, plusy-minusy
    • Przez szczurek05w
      Mam taki problem z Landini 8880 po zapaleniu ciągnika nie pokazuje obrotów silnika na zegarze tylko jest dziwny dźwięk przy pasku który napędza alternator wiatrak. Tak jak by się pasek ślizgał nasila się to gdy się doda gazu.  Po chwili pracy silnika zegar zaczyna działać i dziwny dźwięk znika. Nie wiem czy ktoś może wiedzieć  co to może być? A najdłużej się to utrzymuje jak np. ciągnik się zapowietrzy i trzeba go trochę pokręcić. 
    • Przez szczurek05w
      Mam problem z zegarami w Landini 8880 przestały działać kontrolki i zegar od temperatury. (ładowanie smarowanie ręczny i temperatura  silnika) może ktoś doradzi co to może być ?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj