Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez PrzedstawicielGS
      Witam, Szukam części do traktora Deutz z 1940 roku f2m 315 lub podobne. Ewentualnie mogę kupić cały ciągnik. Jeśli ktoś coś wie lub ma, to polecam się pamięci. 
      tel. 507 79 79 04
      Marek
    • Przez warchest
      witam sprzedam drewno topolowe jak w ogłoszeniu https://www.olx.pl/oferta/drewno-opalowe-topolowe-CID628-IDx2XQn.html#c0a1091fdd
    • Przez tjomek
      Witam, sprzedam 6 odsadków rasy Limuse  z miesiąca luty i marzec. 
      Pomorskie
      Zainteresowanych proszę o wiadomość prywatną.

• Przez johniy861
      Sprzedam wał gumowy 3 metrowy w bardzo dobrym stanie
      W komplecie rama plus skrobaki
      Cena 4750zł  do negocjacji    telefon 605371128

• Przez pedzel
      Witam kupię lub przyjmę niewielkie ilości różnych odmian kukurydzy o fao 230-260 w celu krzyżowania ich i sprawdzenia co z tego wyjdzie najbardziej zależy mi na typie ziarna dent móże komuś zostało z siewu w tym roku,chodzi mi o ilości nie większe jak 500g

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.