dl48

3080 po włączeniu AiB i popuszczeniu sprzęgła hałasuje skrzynia

Polecane posty

dl48    0

3080 po włączeniu AiB i popuszczeniu sprzęgła hałasuje skrzynia bez włączonych biegów

przeglądałem fora ale nie znalazłem info na ten temat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Daw1999
      jaką może być przyczyna
    • Przez Daw1999
      Witam mam zamiar ustawiać zawory w mf 6180  kolejność jest taka
      : ssący wydech ,wydech ssacy ,  ssacy wydech, wydech ssacy, ssacy wydech , wydech ssacy 
      czy na przemian ssacy wydech ,ssacy wydech nie jestem pewien koleiności.
        Od strony chłodnicy 
    • Przez celeron59
      Witam mam problem z mf 3095 nie chce zapalić z tłumika leci bialy dym a on nie chce załapać wogole. 
    • Przez santiago2502
      Witam Panowie. 
      Mam jedno pytanie a mianowicie rozchodzi się o rewers a dokładniej o przesuwkę... Czy może któryś z was już ją wymieniał i mógłby troszeczkę podpowiedzieć? Na dniach mam zamiar zabrać się za rozebranie tej bocznej pokrywy i sprawdzenie czy widełki nie są starte, bo po ustawieniu 2,50 v i zrobieniu kalibracji coś nie chce przeważnie do tyłu załączać ... 

• Przez dereniek
      Witam,ostatnio kupiłem komplet uszczelniaczy na wysprzeglik, i zostały mi dwie dzielone uszczelki i nie widzę żeby one gdzieś tam wchodziły, może ktoś podpowie ?? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj