Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam ostatnio zauważyłem ze  na desce rozdzielczej nie działają niektóre kontrolki np wykrzyknik od recznego od  przedniego napędu.podejrzewam ze lampki sie przepaliły lub jakies diody  Czy można jakoś je naprawic zeby znów działały ? Czy da się wymienic te lampki diody ? gdzie mozna je dostać ? Czy da rade samemu je wymienic ? jak sie nazywają ( oznaczenie ). Proszę o pomoc 

Ziel    26

Odkręcasz licznik na 4 sruby i od tyłu wyciągasz diody, wyciągnij jedną na wzór i szukaj wtedy po oznaczeniach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Power20
      Witam,
      Wczoraj w moim ciągniku renault 103.14 zaczela zapalc sie kontrolka : wykrzyknik w dwoch kółkach obok kontrolki akumulatora. Kontrolka zapala sie gdy wciskam sprzeglo.
    • Przez Marcin007
      witam
      posiadam deutz fahr agrotron 135 mk3. Mój problem polega na tym że w wycieraczce tylnej cały czas jest prąd i gdybym jej nie rozłączył cały czas by chodziła. Wtyki, kostki bezpieczniki sprawdzone. Moim drugim problemem są przednie reflektory a mianowicie nie działają , po wyjęciu przełącznika stwierdziłem że nie dochodzi do niego prąd . Może spotkał się ktoś z was z takim problemem lub wie o co chodzi ? Czego to może być wina ?

Pozdrawiam
    • Przez sebas97
      Witam Chciałbym się jeszcze czegoś dowiedzieć na temat Fendta. Tym razem chciałbym mieć jakieś pojęcie o kontrolkach w nim, jeśli ktoś mógłby mi wytłumaczyć znaczenie niektórych z nich byłbym bardzo wdzięczny
      1. Ładowanie
      2. Klocki hamulcowe (?)
      3. 
      4. 
      5. Olej silnikowy
      6. Olej przekładniowy (?)
      7. 
      8. 

I jeszcze czy ktoś mi powie co oznacza ta jedna kontrolka z drugiego zdjęcia? 

Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez casemaxxum135mx
      Witam ostatnio zauważyłem ze  na desce rozdzielczej nie działają niektóre kontrolki np wykrzyknik od recznego od  przedniego napędu.podejrzewam ze lampki sie przepaliły lub jakies diody  Czy można jakoś je naprawic zeby znów działały ? Czy da się wymienic te lampki diody ? gdzie mozna je dostać ? Czy da rade samemu je wymienic ? jak sie nazywają ( oznaczenie ). Proszę o pomoc 
    • Przez MichaBonin
      witam!
      jaka może być przyczyna że drugi półbieg się ślizga a pierwszy normalnie działa ? Ciągnik to forterra 135 z 2012 roku . Elektrozawór czy cos poważniejszego? Rozebrałem podłogę żeby dostać się do zaworów , sprawdziłem napięcia na złączach i jest ok. Olej też jest w normie. podejrzewałem że może sprzęgło ale jest w porządku. 

P.S. nie wiem czy jest taki temat już bo nie mam czasu na szukanie .