Skocz do zawartości
News
stanrol

Poduszki zawieszenia kabiny Fendt 820 vario

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stanrol    0

Panowie w jakiej pozycji powinny być zamontowane poduszki kabiny, w takiej pozycji post-16394-0-82524700-1488450925_thumb.jpg
Czy takiej post-16394-0-97785100-1488451006_thumb.jpg

iron    710

jeśli okrągła cześć tej poduszki to góra to według mnie dolne zdjęcie przedstawia prawidłowe ułożenie poduszki

stanrol    0

A zamontowane było tak jak na pierwszym zdjęciu i poduszki pochodziły 3 miesiące.

A zamontowane było tak jak na pierwszym zdjęciu i poduszki pochodziły 3 miesiące.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Moscov
      Witam. W swoim Fendt'cie przy końcówkach hydraulicznych nie mam tych plastikowych kubków odprowadzających olej. Gdzie mogę je kupić? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 
    • Przez lgruchala
      Mam problem w fendt 818 vario z 2006 roku. Nie działa mi przedni podnośnik, a przy tym wyświetla błąd 5.1.35. Czy ktoś może podpowiedzieć o co chodzi? Jakie mogą być przyczyny, że nie działa przedni tuz? 
    • Przez lgruchala
      Mała prośba. Może ktos będzie tak dobry i opisze schemat załączania przedniego podnośnika w fendzie 818 vario z 2006 roku. Nowy nabytek i nie działa i nie wiem co jest grane.Będę wdzięczny za pomoc.
    • Przez andrzej6190
      Witam.
      Posiadam Fendta 828 ProfiPlus który jest przygotowany pod GPS i automatyczną jazdę ale funkcje są nieaktywne ze względu na brak anteny. Planuję zakup anteny i nie wiem jaką wybrać. I czy jest potrzebne jeszcze coś oprócz anteny? Wiem że fabrycznie montują Trimbla albo Novatela ale zastanawiam się czy można też podpiąć antenę Ag Leader i czy wszystko będzie działać. Poradźcie jakie rozwiązanie wybrać i gdzie kupić? Czy montaż może wykonać tylko autoryzowany serwis czy inne firmy też montują?
    • Przez MłodyGSportowiec
      Witam, gdzie w Fendzie Vario 818 znajduje się filtr wstępny paliwa? U wuja w 714 jest w okolicach skrzynki gdzie akumulator a w 818 go tam nie ma. Gdzie może być? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.