Skocz do zawartości
News
Arturo1610

Kuhn comete zsb 900 tabela wysiewu, ma ktoś ?

Polecane posty

Arturo1610    1

Witam. 

Mam rozsiewacz kuhn comete zsb 900 ten starszy model bez hydrauliki i nigdzie nie mogę znaleźć tabeli wysiewu do niego, pomoże ktoś ? 

Trewq    5

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 22krystianek22
      Witam. Planuję zakup przetrząsarki składanej do tyłu i mam takie pytanie Czy te kły które się zazębiają można naspawać by usunąć luz czy lepie  wymienić? Czy lepiej kupić przetrząsarkę składana do góry bo tam działa to na innej zasadzie i jest ona lepsza? Nie mam zbyt dużo łąk dlatego szukam w miarę taniej przetrząsarki i znalazłem coś takiego https://www.olx.pl/oferta/przewracarka-karuzelowa-do-siana-kuhn-CID757-IDsb7et.html#6928d9d221 był ktoś może oglądać ?  facet mówił że jest delikatny luz właśnie na tych kłach. Cena chyba spoko. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez wieslawa_olo
      Sprzedam rozsiewacz Kuhn Precis 1100 z dwoma nadstawkami do 2.5T. Większa nadstawka nie jest założona na zdjęciach. Wysiew do 24m. Talerz do wysiewu granicznego. Hydraulika. Dna, talerze i zasuwy z kwasówki. Kratki osiewające i plandeka. 726461262

• Przez Lorak1
      Tak jak w temacie. Wybor juz zawezilem do tych dwoch modeli (bez wdawania sie w  szczegoly czemu - dilerzy itp itd). Teraz powstaje pytnie ktory wybrac. Roznice w cenie nie sa na tyle duze zeby determinowaly moj wybor. Liczy sie dla mnie trwalosc i niezawodnosc oraz precyzja wysiewu. Nie bede szczegolowo pisal ktory rozsiewacz ma jakie wyposazenie i za ile bo zakladam ze jak ktos bedzie doradzal to zna sie na tyle ze mniej wiecej wie. Pojemnosc to tez raczej kwestia nadstawek. Naped ma byc od WOM, oczywiscie praca z GPS tj auto dawka i szerokosc, praca z komputerem John Deera (wiem ze oba maja dzialac).
      Chetnie uslyszam bym wrazenia uzytkownikow jak i ogolne opinie kolegow.
      Ktory mniej rozbija nawoz?
      Ktory ma lepsza powloke lakiernicza?
      Z gory dzieki za pomoc!
    • Przez Slasher
      Witam, planuję zakup prasy, miała to być używana prasa, lecz dostałem dobrą ofertę na prasę Kuhn FB 2130 i teraz pytanie do posiadaczy takiej prasy, czy kogoś kto coś o niej wie. Potrzebuje opinii na jej temat, jak to się sprawuje w słomie i ogólny całokształt. Mam jeszcze jedno pytanie czym różni się Kuhn FB 2130 od FB 2135? Z góry dziękuję. 
    • Przez ArekDziedzic
      Sluchajcie.... pytanko.
      Kuhn Speedliner 4000 2011 rok. Skladany
      Czy
      Pottinger terrasem artis 2011 rok tez skladany.
      Ziemie mieszane.
      Ciagnik się dopasuje jakis
      Wedlug mnie bardzo podobne maszyny

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.