Skocz do zawartości
remik1988

Valtra n113 vs. Valtra n114- Różnice

Polecane posty

WHATEVER

remik1988    1

Jakie sa roznice miedzy tymi modelami ?

Z tego co sie orietuje to wieksza kabina i scieta maska a co poza tym? Zastanawiam sie czy wziasc z placu n113 czy troche dolozyc i brac n114.

patryk09091995    113

na razie nie ma 4 generacji n w 3 cyl a poza tym też nie ma skrzyni hi-tech 3 i wygląd a tak to nie widzę różnicy

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelek11    15

Obie są 4cl. Jak miałem n114 na testach to przedstawiciel powiedział że to dwa różne traktory i że n111 to jest to samo co teraz n114. Ale nie wchodziłem w szczegóły czym się różnią.

Stannis    0

A więc tak n114 jest następcą n103.4, a następcą n113 jest n124 trochę pozmieniali w tych oznaczeniach. Valtra n113 była dostępna w przekładni hi tech i hi tech 5, najmniejsze modele n4 są dostępne tylko w hi tech 5. Po za tym n4 spełnia nową normę emisji spalin, zwiększono masę własną do ponad 6 ton, jest teraz nowa większsa kabina 5-słupkowa zmieniono wygląd. Oczywiście cena większa ale teraz jest lepsze wyposażenie w standardzie.

krzychuuuuu    18

Tu chyba pomyliles bo nastepcą n103.4 jest n104 a nastepcą n113 jest n114. 

Stannis    0

Po czym stwierdzasz że się pomilem? Poprostu pozmieniano oznaczenia zobacz sobie dane techniczne na stronie valtry. N113 i n124 moc 125km a moc maks 135km pojemność 4.4l. A w przypadku większych modeli n134 jest następcą n123 mają moc 135km a moc maks 145 i pojemność 4.9 oraz większy wybór przekładni takich jak versu i direct a w n4 jest jeszcze active. Nie ma już valtry n z silnikiem 3 cyl gdyź schodziły gorzej od czwórek. Więc n104 jest następcą n93 tylko ze ma silnik 4 cyl a 114 jest następcą n103.4. Podobnie jest z serią t, wycofano model t133 a następcą t153 jest t144.

bartosz0707    1

n113 ma nominalnie 124 km a n114 ma 115 km, tyle że n114 ma wyższy moment od n113 o ile dobrze pamiętam

farmer161    0

n114 w homolagcji ma 122 a z moca dodatkową 135, teraz juz oznaczenie nie jest równe mocy silnika w prospektach tak pisza zeby ładnie wygladało.

bartosz0707    1
farmer161 rzeczywiście wg przelicznika wychodzi na Twoje , tylko czemu serwis i wszyscy powiązani mówią że ma 115 i 125 maksymalnej?

farmer161    0

mój dealer mówił ze tak pisza zeby lepiej to wygladało w prospektach ale ile faktycznie ma to trzeba by na hamowni sparwdzic

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mlodociany17
      Co sadzicie o ciagnikach Valtra serii A | C | M ?? Który ciagnik z tych serii byłby odpowiedni na 30 do 50 ha
      MI najbardziej podoba sie C100. Jakie zalety ma ten ciagnik a jakie wady?? Jakie ma spalanie?? Prosze o komentarze wypowiedzi, i czy ktos jedził lub posiada taki ciagnik??
      Co to jest ten Wentylator ze sprzęgłem lepkościowym??
    • Przez rafal3514
      co sądzicie o VALTRACH. przede wczystkim o serii N.
    • Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez marioc14
      Witam niedawno kupilem  i mam takie pytanie czy szum w tylnym moscie i nagrzewanie sie go jest normalne ?
    • Przez Adam26
      Mam pewien problem ponieważ zgubiłem przewód który podgrzewał mi ciągnik (Valtra A95) i teraz nigdzie na internecie nie mogę go znaleźć i jakbyście byli tacy mili i mi pomogli z góry dziękuje