mafia5855

szukam kobiety

Polecane posty

Gość   
Gość

jak chceta to choćta.

 

Eeee , może wymyśl coś sam , przynajmniej cudzysłów byś postawił ;[ .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RasPutin   
Gość RasPutin

widać masz wzięcie kolego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Jak zwykle  <_< mod jak jest potrzebny to ani widu ani słychu  :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Witam ma ktoś pojęcie co się dzieje w centrali w Kole czy to prawda że mają kłopoty?
    • Przez dawidgolf
      Witam państwa może mi ktoś napisać czy da się zarejestrować ciągnik . Sytuacja wygląda tak dwa lata temu zmarł mój ojciec który był właścicielem ciągnika który na podstawie umowy darowizny pojazdu przekazał mi przed śmiercią ciągnik . I teraz tak czy po dwóch latach mogę na podstawie tej umowy przerejestrować go na siebie
    • Przez podkrzysztof
      Witam serdecznie .
      Czy ktoś kto odsprzedawał grunt rolny pod DW 263... Chodzi mi o wcześniejsze etapy które zostały już ukończone.
      Jaką cenę wam zapłacili>???
      2.3_plan_sytuacyjny.pdf
    • Przez rylkoo
      Hej czy ktoś z Was korzystał z usług firm prawniczych, które zajmują się uzyskiwaniem odszkodowań za błedy medyczne? http://prawapacjenta.org/odszkodowanie-za-blad-medyczny-lekarski/blad-lekarza-odszkodowanie/  Możecie mi coś powiedziec na ten temat? 
    • Przez dominikl95
      witam wujek posiada ponad 40 lat płaconych składek a ma dopiero 60 lat i zwiazku z tym mam pytanie bo słyszałem że nie musi już płacić całego krusu tylko składkę zdrowotną i mam pytanie czy ktoś miał taki przypadek bo wątpię żeby oni sami powiedzieli o takim czymś liczę na pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj