Skocz do zawartości
News
tobiaszek

szklany zbiorniczek obok pedałów hamulca reno 1181-4

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zbiorniczek
tobiaszek    0

witajcie koledzy. czy ktos wie do czego jest zbiorniczek znajdujacy sie w kabinie obok hamulca noznego? jest szklany i okolo 0,33L. ???

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol445    36

Kup butelke nowego płynu jakiego chcesz przepłucz układ tym nowym płynem i nie zawracaj d*p...y.

seweryn20    783

A nie jest to czasem na niezamarzający płyn do instalacji pneumatycznej?

Eh sorrki. Ciągnik za stary.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

AlaCapone    5001

Oryginalnie był tam olej :D - ten sam, co w skrzyni biegów.

Korek powinien mieć napisy czym zalać.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

tobiaszek    0

na ma napisy tylko po francuzku. a w srodku jest jakas zielona ciecz. podejrzewam plyn hamulcowy tylko jaki????

seweryn20    783

Z polskich zielony był stary R3 jeśli ciągnik jest długo w Polsce możliwe że to on. Jeśli tak wypłykać układ i zalać dot 3.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

AlaCapone    5001

Jeżeli będziesz płukał cały układ (co jest wskazane) to zalej go ponownie płynem hamulcowym R4 - jest o wiele lepszy i wymienia się go co dwa lata a nie co rok (jak R3).

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez razmus22
      Witam a moim aresie zapalila sie kontrolka akumolatora z puorunem czy strzałka. I przestal ciągnąć do przodu i tylu dopuki nie ostygl, gdzie jest przyczyna? 
    • Przez BaszaPasza11
      Witam. Byłem dzisiaj na przeglądzie no i tam pan pytał mnie ile on km( Renault). No i ja odpowiadam 65. Gościu mi mówi że 65 ale kW. Patrząc po danych technicznych wskazuje że ma 65km. Kto wie niech mi powie bo mam mętlik w głowie. Pozdrawiam
    • Przez TeamYamz
      witam czy ciągniki renault 110itp... posiadają zalerzny wom?
    • Przez pieniu2506
      Witam . Mam problem z ehr przy renault Ares 626 rz . Chodzi o to że podnośnik na blotnikach podnosi natomiast nie działa funkcja opuszczania. Sprawdzałem przyciski przekładając wtyczki i są dobre. Ma ktoś jakiś pomysł? Podnośnik sterowany z kabiny działa ok
    • Przez renaultares710
      witam wyciekal mi olej w aresie na wodziku od zmniany biegow , wymnienilem simering ale wlozylem bez patrzenia wczesniej w jakiej pozycji powinien byc paluch ciagnacy w srodku  , efekt taki ze byly tylko 2 biegi 3i 4 szosowe i 4 biegi polowe rozlozylem kolejny raz czy ktos dokladnie wie  w skrzyni sa dwie lapki, obie powinny byc rowno czy schodkowo , a ten paluch jak powinnien byc ustawuiony, prosze o podpowiedz bo nie chce mi sie kolejny raz rozbierac

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.