qwerty123

Szukam gościa do wykonania instalacji c330 świętokrzyskie

Polecane posty

qwerty123    7

Witam.

Szukam kogoś kto zna się na robocie i zrobiłby mi tanio(robocizna) instalację do c330.Jestem z okolic suchedniowa.Jak nigdy nie robiłeś takiej instalacji to się nie zgłaszaj,chce zrobić raz a porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Tu  same  proste  chłopy  , do   takiego  traktora  - to  trzeba    specjalisty z prawdziwego zdarzenia ...

 nie  znajdziesz  tu  niestety  takiego co by  sie podjął  :(


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jeszcze i tanio - to droge rzeczy so . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper88    59

co rozumiesz poprzez "porządnie"? Jeśli wszystko ma być na przekaźnikach montowanych w jakiejś magistrali z lutowanymi połączeniami i z oddzielna masą do każdego odbiornika to pomyśl sobie ile to roboty i ile jesteś w stanie zapłacić za to. a jeśli ma to być położenie nowej instalacji z allegro to chyba każdy sobie z tym sam poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabasco    73

Znalezienie dobrego mechanika nie jest proste, sąsiad robił kapitalke w c330 to chyba z 5 mechaników robiło, a ciągnik i tak nie chciał zapalać, okazało się że była minimalnie pęknięta głowica i nie było kompresji przy zapalaniu na zimno, a każdy z ,,fachowców" dawał sobie rękę uciąć że z głowicą wszystko ok - sam facet który ją regenerował też tak twierdził,
Po odpowiednich pomiarach i wymianie na nową ciągnik zapala w każdych warunkach,
Ja z innych okolic świętokrzyskiego, więc nikogo nie polecę, ale uważaj komu zlecasz robitę bo instalacja to delikatna sprawa, i jak ktoś nie zrobi porządnie to będą się długo ciągnąć jakieś problemy ;)
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

elektrotechnik czy jak mu tam było rzucił forum więc lipa panie. trza samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Elektrotechnik  Też kto  wie  czy by  sobie  poradził  , raczej by  sie  nawet nie  podjął  :P

 

 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a tam + na masie... któż to ogarnie we wspólczesnym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa , ogarnij jak są plusy dodatnie , jak i ujemne . :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

ten od plusów ujemnych to przecieź elektryk, może on by ogarnął... Tylko on z pomorza...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek10734
      Wyskakuje błąd 5034 traktor steyr i przekaźnik (won) się wyłącza . Po odpaleniu traktora przekaźnik chodzi 5 sekund a za chwile wyskakuje błąd i się wyłącza . Z błotników tez nie działa 
    • Przez
      witam pacjent to mf 5435 nie działa ehr i przyciski na błotnikach,nic nie świeci. Dodam że w tym samym czasie obrotomierz przestał działać, być może jest jakaś korelacja. co by to mogło być?
    • Przez edek37
      Witam szanowne grono mam problem w moim df 5110G, a mianowicie wariuje licznik tzn. raz działa raz nie(kostki do licznika sprawdzone) czasem przerywa jakby coś nie łączyło lub mrygają kontrolki awaryjek pomimo braku uruchomienia ich. Dodatkowo gdy dzieje sie to co pisałem wyżej ciągnik odcina zapłon i przerywa raz gaśnie raz chodzi. Jakby coś odcinało prąd. A czasem działa jak powinien. Bezpieczniki sprawdzone. Może ktoś z was miał taki przypadek lub wie do czego zajrzeć?
    • Przez Matusp85
      Witam wszystkich. Jestem świeżym właścicielem Case IH CX80. Potrzebuje paru wskazówek mianowicie bolączka przewody półbiegów. W gałce jest zastosowany zwykły przełącznik i gdzieś pewnie przewody niestykają. Jak rozebrać tą obudowę. I drugi temat wentylator nawiewu działa tylko na 3 biegu. Help
    • Przez Krawi
      Orientuje się ktoś co to za rodzaj złączki?
      4 otwory, używane 2 piny ale w ciągniku występują takie same z wszystkimi pinami.
      Ciągnik Same Explorer3 90.
      Chcę do niego założyć dodatkowe lampy robocze do których muszę dorobić takie wtyczki, bo wolałbym nie przerabiać oryginalnych gniazd .


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj