Skocz do zawartości
matijas67

tabela miara zoometryczna

Polecane posty

matijas67    0

Witam

Ma ktoś tabele do miary zoometrycznej bydła miesnego, chodzi mi glownie o malą wage (70 - 120kg) ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez thnt
      Witam,
      Poszukuję tabeli wysiewu do siewnika Rau Exakta.
      Może to być instrukcja lub tabela wysiewu, albo nawet rada i rozpiska na zwykłej kartce jakie są ustawienia przekładni....cokolwiek, co pozwoli mi na odpowiednie ustawienie przekładni w siewniku.
      Jeśli ktokolwiek jest w stanie podzielić się wiedzą na temat ustawień przekładni i gęstości wysiewu będę wdzięczny za kontakt.
    • Przez lukasz00531
      Witam,
      Potrzebuję brakujących wartości z tabeli wydatku rozpylaczy 4110 dla opryskiwacza HARDI.
      Może ktoś z was ma taką tabelę albo wie jak obliczyć ten wydatek? 
    • Przez RoRo
      Witam ma ktos tabele wysadzenien do sadzarki s211??
    • Przez darek100
      Poszukuje tabeli wysiewu do poznaniak 6 s043/3D 2M szerokość i19 lejków z 1997R.Prosiłbym o udostępnienie zguby dziękuję.
    • Przez Lukas1992
      Witam. Zakupiłem Siewenik zbozowy Sulky Master 3 m i mam pytanie czy posiada moze ktos taki siewnik, co moze o nim powiedziec, i czy posiada ktoś instrukcje napraw i tabele wysiewu do tego siewnika ? Z góry dziekuje.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.